Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan olívzöld,...

Hol lehet olyan olívzöld, galléros, felül gombos, rövidujjú piképólót beszerezni, amilyen a postai kézbesítőknek van?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem rá, hogy a postai kézbesítőnők hordják egyenruhaként meleg, nyári időben. Leginkább erre hasonlít, amit most hirtelen találtam [link] Szép a színe, valamint az anyaga is nagyon kellemes viseletnek tűnik, sőt úgy gondolom tartós is lehet, nemigen bolyhosodik ki az első mosás után. Vajon hol lehetne ugyanolyat beszerezni? Postai embléma szerintem nincs rajta, csak egy egyszínű, nagyon szép olívzöld, és szép textúrájú pamutszövet.

2019. júl. 3. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt úgy konkrétan sehol,egyenruhaként gyártatja a posta.
2019. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott a linkeden
2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A kézbesítők nem szeretik, mert amit mostanában gyártanak, az rossz anyagból van és nyáron iszonyú meleg
2019. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!