Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet még ilyen kabátot...

Hol lehet még ilyen kabátot kapni vagy rendelni?

Figyelt kérdés

Az alábbi fekete kapucnis (felkarján mintás) női dzsekit keresem (KÉP LENN)


A Pull and Bear üzletekben lehetett kapni, még egy olyan 3-4 hete, de én most kezdtem el keresni és Pesten 2 üzletüket néztem meg, egyikben sem volt


Ha valaki tudja, hol lehet kapni, vagy esetleg valaki megválna az övétől (hajlandó vagyok érte többet fizetni, mint a vételi ár) akkor kérem ne tartsa magában


Mellesleg interneten is néztem a termékeik között és ott se találtam, valószínűleg már levették


LINK :

[link]



2019. aug. 8. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifutó termék volt(valószínű)akkor csak abban bízhatsz,hogy valakinek mégsem tetszik és eladja.
2019. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Outlet oldalakat kezdj nézegetni
2019. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a képet gardróbcserére is mindenképp, hogy ilyet keresel. Esetleg Fb csoportba, Jófogásra.
2019. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


#2-es —> Melyik outletre gondoltal pontosan? Csak mert a Premier Outletben nincs Pull&Bear, tobb Outletrol meg Budapest kornyeken nem tudok....

2019. aug. 8. 17:19
 5/5 anonim válasza:
100%
Berskha, h&m? Nézd meg hátha(férfi részleget is) Bocsi hogy ezt mondom lehet hogy sértő. Kínai üzletekben nézz körül, férfi ruháknál is.
2019. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!