Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha úgy szeretnék...

Az gáz ha úgy szeretnék öltözködni mint egy sorozatban a kedvenc szereplőm?

Figyelt kérdés
Az Árva Angyalból Marichuy a kedvenc szereplőm és imádom őt meg a stílusát. Lehet hogy egyszerű de nekem tetszik amiket felvesz. Az a problémám hogy mivel 2019 van ezért kicsit kitűnnék a velem egykorúak közül mertu ugye tini vagyok és mindenki meg akar felelni..de én nem. Amúgy engem mongyuk idegesít ahogy ezek öltözködnek,viselkednek, menőznek instán folyton...én nagyon nem ilyen vagyok.

2019. aug. 8. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Itt vannak róla képek:

[link]

2019. aug. 8. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha lány vagy, akkor nem gáz.
2019. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Jah mert egy tini se jár pólóban/blúzban/trikóban, farmerban és tangapapucsban.... "Ezek" szerinted miben járnak snowflake?
2019. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Tök aranyos, hogy előadod hogy micsoda különleges vagy (ellentétben "ezekkel"), aztán úgy akarsz kinézni, mint egy gagyi dél-amerikai szappanopera jellegtelen stílusú főszereplője.
2019. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár különleges hópehelynek lenni lett divat, úgyhogy erről is szokj le. És komolyan, “ezek” a snowflake-ek idegesíőbbek, mint az instalányok. Ti csak leszólni tudtok mindent és mindenkit, holott semmivel sem vagytok különlegesebbek. Nem is értem ezt a kérdést, a linkelt oldalon full egyszerű, mindennapi cuccban van: póló, farmer. Igaz, 2000es évekbeli, kicsit slampos, de semmi olyan, amit mindenki más ne hordana.
2019. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég igénytelen lenne manapság.
2019. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egyaltalan nem gaz ha igy akarsz oltozni es neked van igazad nem a tobbinek hogy az ilyen emberek idegesitobbek mint az instalanyok. En nem vennen fel ezeket mert azert szeretek a divatnak megfeleloen oltozkodni de ha neked ez tetszik akkor hord ezt:) legy onmagad es ne foglalkozz masokkal
2019. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Nagyon kedves vagy es koszonom hogy van aki normalisan valaszol:)
2019. aug. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!