Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a Pretty Little Liars...

Nektek a Pretty Little Liars c. sorozatban mi volt a kedvenc részetek jelenetetek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 14:11
 1/4 anonim válasza:

Uhh, elég nehéz kiemelni kedvenceket,mivel nem tudok olyan dolgot mondani ami nem tetszett volna.

Kedvenc jelenetekből itt van pár: (Remélem végig nézted már, és nem lesz spoileres)

Az egész sorozat legelső jelenete (az istállós jelenet Alison eltűnésének éjjelén)

Imádtam a legelső igazi Spoby jelenetet a motelnál.

Amikor Hanna bebújt a zuhanyzóba Calebhez az anyja elől.

Mikor Alison bejelentette hogy terhes.(Igen, eléggé ugrálok a részek között :D)

Az összes Flashback.

Az összes Emison jelenet.

Na jó. Szerintem már lekövetkeztetted hogy Alison fan vagyok. Szóval remélem nem mondok újdonságot azzal, hogy szinte az összes Alison jelenet:D.


Kedvenc részeim:(ezen kívül vannak még kedvenceim, de sajna azokat nem igazán tudom hányadik rész.)


Őszintén, elkezdtem leírni hogy hányadik évad hányadik rész, de feleslegesnek találtam. Mivel az összes évadnak az első és utolsó része. Ezen kívül mind a 7 évadnak a 13.része. A babaházas részeket is imádtam.

Különösen kedvenc részek:

04x13

04x24

06x10


Te hogy állsz a kedvenc jelenetekkel/részekkel kapcsolatban?

2017. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Imádtam az egészet. Tegnap éjszaka fejeztem be az utolsó részt. És most ajjj olyan rossz hogy nem tudom őket nézni. Azon gondolkodom hogy ujrakezde. Na mindegy. Nekem az egesz tetszett. Fokent a babhahas jelenet az nagyon jol ki lett talalva. Es nekem az nagyon durva volt inadtam
2017. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most alig jut eszembe pár jelenet.. újra kéne már néznem a sorozatot.. :D


Szinte az összes jelenetet imádom, ami Hannához kapcsolódik.

Pl. mikor Hanna belép a zuhanyzóba Calebhez.

Vagy mikor a lányokkal beszélgetett, és mondta, hogy Holbrook rosszul csókol.


Szinte az összes Haleb és Spoby jelenetet imádom.

Főleg azt a Spoby jelenetet, mikor egy fesztiválon vagy fogalmam sincs hol voltak, és ott volt Spencer anyja és Melissa is. Na és akkor, hogy Spencer vissza szaladt Tobyt megölelni és megcsókolni. ^^


Illetve azt is imádom, mikor Jake és Aria countryt táncolt.


Több hirtelen nem jut eszembe, de ezeket imádtam. ^^

2018. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyenge Fanni válasza:

Uu nagyon sok részt imádok:

Például

2/14 amikor ezra bevallja aria szüleinek hogy szerelmes a lányukba,

3/9 ebben a részben játszik aria és noel felelsz és merszt,

4/6 itt connor pletykál, és ariát megalázza azzal hogy ezràval van viszony és mindenféléket mondott rá és ezrára

5/13 imádom karácsonyi rész

És még az 5. Évad vége is jó amikor elrabolják a 4 lányt egy babaházba.

De még van sok amkket imádok, pl: mikor lelövik ezràt, mikor tannerki kérdezi ezrát a lakásán, és meglátja aria táskáját (5/6) aztán van még sok kedvencem

2018. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!