Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek jók lennének iskolatáskán...

Ezek jók lennének iskolatáskának gimnáziumba? 16/l

Figyelt kérdés

Ezekből szeretném kiválasztani, ti mit gondoltok melyik néz ki a legjobban, melyik lenne a legpraktikusabb?

Egy hátizsákot és egy kézitáskát is szerrnék. Linkeltem mind a kettőből



1• [link]


2• [link]


3• [link]


4• [link]


5• [link]


6• [link]


7• [link]


8• [link]


2019. aug. 12. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is pont most néztem táskákat. :) Néhány link nem betölthető.


Hát, az, hogy beleférnek-e a könyvek, azt nem tudom. Igazából az, hogy melyik praktikusabb... Igazából a legtöbb táska pont olyan. Mármint, a legtöbb ilyen típusú hátizsák ugyanakkora, van egy rekeszük, illetve az a kicsi elől.

Ugye az első linken levő Adidas. Igazából a 2. és a 7. linken levő Sinsay táska is aranyos, de nincs személyes tapasztalatom a márkával. És viszonylag olcsóak, és emiatt nem tudom, hogy mennyire minőségiek. Szóval nem tudom. Mivel nincs tapasztalatom a Sinsay táskákkal, ezért inkább az Adidas mellé tenném le a voksom.


A kézitáskák közül pedig a 4. linken levő tetszik, de azt csak kinézet alapján néztem.

2019. aug. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Max az első való iskolatáskának. A többi gyenge, kicsi vagy nem annak való.

Az utolsó konkrétan egy bevásárlótáska.

2019. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az első se.

Az alja nincs megerősíve, az oldalsó zsebébe nem fér be egy flakon.

Millió táskát árulnak erre a célra, kizárt hogy ne találnál praktikusabbat.

2019. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem olyan van, mint az első, csak nincs oldalsó zsebe, és hát nemigen férnek el benne a könyveim, és csak egy nagy rekesze van. Ha minden nap haza kell vinned az összes könyvedet/nincs saját osztálytermed (tehát egyik osztályból a másikba mentek óránra, vagy nem tudom, hogy megy ez), akkor nem ajánlom, ellenben ha csak a házit vagy az aznapi könyveket viszed, akkor egész jó. Ha teljesen tele van, akkor az első kisebb zsebbe nem lehet nagyon pakolni.

A táskák közül nekem a négyes tetszik a legjobban.

2019. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

A kézitáskák nem suliba valók, nem praktikusak, legalábbis ezek a típusok nem, amit linkeltél.

Én a dressásat választanám ebből a listából a kombinálhatósága miatt, de az sem mindegy, hogy mennyi cókmókkal jársz suliba, ezek egyike sem az a klasszik mázsacipelő hátizsák igazából.

2019. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jók lehetnek, bármelyik (nekem személy szerint talán az első táska és a két h&m-es tetszik a legjobban). Én a 4 év gimit egy deichmannban kapható hasonlóan kisebb méretű hátitáskámmal jártam ki, ami szintén nem az a klasszik masszív nagy iskolatáska, hanem inkább a könnyebb, gyengébb, csinosabb fajta és semmi problémám nem volt vele. Most az egyetemen (és ugyanannyi cuccot hordok magammal, mint gimiben) pedig szintén ilyen “beledobálós” kézitáskám van. Nekem soha nem kellett nagy vagy nehéz könyveket cipelnem, mert órán használtuk és mindig csak azt vittem magammal, amire aznap szükségem volt. Úgyhogy mindig csak 1-2 könyv, egy mindenes füzet, tolltartó, innivaló, szendvics és a szokásos apróságok (pl. pénztárca, kulcsok, zsepi stb.) voltak nálam, ez pedig bőven elfért. Mindig csak azt kell magaddal vinni, amire aznap szükséged lesz. Ez nyilván változó, tehát, ha előreláthatóan úgy gondolod, hogy sok cuccod lesz, nehezek lesznek stb. akkor érdemes egy strapabíróbb táskát választani. Ha viszont úgy érzed, hogy szerinted nem kell majd sokat cipekedni, akkor ezek is bőven megfelelnek a célra.
2019. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*órán nem használtuk
2019. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Első válaszoló vagyok.


De ez attól is függ, hogy mégis mennyi könyvet vinnél benne. Ha csak arra kell, hogy 1-2 könyvet magaddal vigyél, akkor bármelyik táska jó lesz. Az ilyenféle táskák átlagban 22 literesek, az pedig sok könyvhöz édeskevés. Nekem jelenleg 28 literes táskám van, azt akarom váltani, és abba is volt, hogy nem fértek be a könyvek.

2019. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Második^^
2019. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!