Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2019. aug. 12. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Melyikről? Az első link kicsit elvont nekem. Nem tetszik annyira, de csak azért, mert nem az én stílusom. Akihez illik, annak jó. Vállalható, nem gáz.

A 3. linken sokkal szolidabb szettek vannak. Ilyeneket én is hordok, pedig nem vagyok már tini. De mindig is hordtam ilyen stílusú ruhákat.

2019. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem az én stílusom. Fel nem vennék ilyen göncöket.
2019. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szörnyű!


Vokt egy kolléganőm nagy hívő volt bár nem hinném azért járt így , de neki volt stílusa ez az amis szerelés.

2019. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez ilyen mori girl de hajléktalan kivitelbe...

Ha van pénzed jól szabott ruhákra, lapos deszka alkatod van akkor kb oké, de nagyon könnyű slampos hatást kelteni.

Ezrknek a ruháknak kb a fele tisztára olyan mint amibe az alkoholista öregapám járt permetezni meg ganézni. Oké, 90es évek retró van, de ne így.


Szvsz ne kombinálni a kockásat meg a virágosat a csíkossal, inkább 2-3 színárnyalatba meg textúrákba (többféle kötött, pamut, bőr, vászon, flanel) gondolkozz.

2019. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ha valaki egy kb térdig érő ruhát felvesz egy harisnyával, kardigánnal meg egy fekete műbőr bakanccsal?

Ha meglátnátok valakit így az utcán kinevetnétek?

(ha színben és mintában passzolnak egymáshoz a ruhadarabok)

2019. aug. 12. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy agyilag érett ember nem nevet ki senkit az öltözködése miatt.


Azonban egy szoknyához k..rvára sz.rul néz ki a műbőr bakancs.

De tudom, te nem az a tipikus nőies lány vagy, aki csizmát vesz fel szoknyához, vagy kis topánkát.


Úgy öltözködsz, ahogy akarsz. Ne mások véleménye formálja a te stílusodat, könyörgöm.

2019. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
“Eredeti”
2019. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Elég toprongyos hatásúak. Leginkább az össze nem illő minták és anyagok kombinálasa miatt, lehet ezt a stílust jobban is csinálni.
2019. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezrknek a ruháknak kb a fele tisztára olyan mint amibe az alkoholista öregapám járt permetezni meg ganézni. Oké, 90es évek retró van, de ne így."



😂😂😂😂😂😂😂😂😂végem van

2019. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

na jön a sok stílustanácsadó vans cipőben meg seggnadrágban

haspólóban :D

nekem tetszik, ha cuki lány vagy akkor ezek a picit oversized ruhák nagyon nagyon aranyosak

18/f

2019. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!