Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni/rendelni...

Adika2181 kérdése:

Hol tudok venni/rendelni olyan ruhákat amik különlegesek, vagányak, de mégsem gyerekesek? 18/F

Figyelt kérdés

Arra gondolok a különleges alatt,ami megfog egy embert,de mégse túl nagyképű.

Ne legyen se gagyi de se túl áratott,csak legyen egy fajta minősége és kisugárzása.Fontos,hogy vállalható legyen és rálehessen mondani,hogy divatos,de mégsem hétköznapi.

Ehez hasonló pólókat pulcsikat keresek(nem a venum márkára vagyok kíváncsi,hanem hasonló stílusokra):


[link]


A nagyon max ami szóba jöhet azok a grindrise cuccok,csak ugye azon nagyon túlárazottak és a nagy része túl extra.

[link]

Bármilyen weboldalt elfogadok ami szóba jöhet



2019. aug. 14. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol tudsz ilyeneket venni. A C&A-ban, Bershkaban, H&M-ben is tudsz venni normális, nem gyerekes ruhákat, de szerintem a te ízlésed eléggé gyerekes még. Stílusos, figyelmet megragadó ruházat nem kirívó annyira. Pl egy sima egyszerű fehér minta nélküli póló, egy fekete testhezálló farmer, egy bőrdzseki, egy full fekete vagy fehér cipő, egy fekete vagy ezüst karóra, és ez egy egész hatásos, érett megjelenést adó ruha szett, ami nem is fog elveszni a tömegben de nem is azért figyelnek fel rá, mert hülyén néz ki.
2019. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha akarod, hogy legyen egy kis kisugárzásod, akkor ilyesmit vegyél:

[link]

Akkor is simán öltözz fel alkalmakra (pl. randikra), ha fizikai melós vagy.

2019. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Teljesen igazad van,viszont a ruháim 70%-a olyan amilyet mondtál és ezért szeretnék egy kis változatot.

2019. aug. 15. 11:34
 4/8 anonim válasza:
0%
Armani,Hugo boss,Tommy hilfiger. Ezek meg nem tularazottak. Egy felso 20k korul van, tehat ez meg nem is olyan felvagos mint egy Gucci peldaul
2019. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Nem pont márkára gondoltam,maximum 15.000-ig mennék el.

Vagány,különleges mintájú cuccok érdekelnek amik megfogják az embert és nem gyerekesek,egy erre specializálódó bolt jó lenne xd

2019. aug. 15. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem manapság a New yorkerben, bershkaban meg főleg a Croppban rengeteg menő pasiknak való ruha van.
2019. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Köszi szépen,ezek elég jók :) :D

2019. aug. 25. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit 😊😊
2019. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!