Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki inkább egyedül szeret ruhát vásárolni, mert nem szereti, hogy a barátnők beleszólnak, mit vásárol?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen , főleg azért mert sok ideig nézelődök és ezért mindig rám kell várni ami nekem is kellemetlen és másnak is. 😕😁
2019. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én.

De nem a beleszólás miatt, hanem mert nagyon sokàig tudok vàlogatni.

2019. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egydül tudok. Mert így csak oda megyek ami engem érdekel, nem kell még 20 olyan üzletbe bemennem ahova amúgy nem is akarok. Meg szeretek ilyenkor “magammal” lenni.
2019. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó,ha olyan kedvem van a többi vásárlót sem tudom elviselni,nemhogy olyat aki jön velem mindenhova.
2019. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én csak egyedül nem tudok 😂 lehet gáz, de én apámmal szeretek menni, mert imád ruhákat válogatni, én meg nagyon unom.
2019. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én is egyedül szoktam, sokkal gyorsabban végzek úgy.
2019. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül szeretek, mert nem kell senkihez igazodni.

Pl barátnőm mindig bemehy a bershka, pull üzletekbe, douglasba szagolgatni meg sminkeket szokott venni ott, engem ezek az üzletek nem érdekelnek. Ot az nem dobja fel, ami engem igen pl h&m.

Szóval jobb egyedül.

2019. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Egyedül a leggyorsabb, neten kinézem, mit akarok, befutok a boltba, és csak le kell csekkolnom, hogy élőben is jól néz-e ki, jó-e az anyaga, mennyire tűnik strapabírónak úgy igazából.

Nem szeretem, ha bárki jön velem, mert akkor csak több idő lesz. Én 20-30 percet vagyok hajlandó ruhaboltban tölteni maximum, ebben benne van a fülkéknél és a kasszánál való sorbanállás is. Ennél többet nem vagyok hajlandó ilyenek marhaságokra pazarolni.

25N

2019. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, problémás tudok lenni, nem akarok másokat feltartani.
2019. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
egyedül mindig és csak azt ami kell. de sokszor inkább azt is visszateszem a helyére és üres kézzel távozom. ez sok nő szemét szúrná , gondolom :D
2019. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!