Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhabolti eladók vannak itt?...

Ruhabolti eladók vannak itt? Mit szólnak ehhez? (Férfi vásárol női ruhát)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogy reagálnak arra, ha férfi vásárol a női osztályról (magának) ruhát, illetve fel is próbálja. Elzavarhatnak, megalázhatnak valakit ezért? Vagy mit csinálnak ilyen helyzetben?

2019. febr. 8. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Az eladó azért van ott, hogy kiszolgáljon. Ha van is véleménye, azt meg kell tartania magának.

Azt meg nem is értem, milyen alapon zavarna el?

2019. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2019. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem az volt, hogy egy férfi részlegen vásárló nőhöz mit szólnak, hanem az, hogy egy női részlegen vásárló férfit hogy kezel egy eladó. Ezért is elsősorban az ilyen helyen dolgozók hozzáállása, tapasztalata erdekel.
2019. febr. 10. 22:34
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Ja, szerinted nem egyforma a véleményük?


Egyenjoguság van tehát ...

2019. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eladó vagyok és volt már ilyenhez szerencsém, szerintem már nem lepődnék meg semmin, különösebben nem is érdekel a dolog. Hidd el, mindenkinek meg van a saját élete, amivel törődik.
2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5:

Szóval akkor szerinted sehol nem szólnak semmit emiatt, nyugodtan bevihetem magammal próbálni a női ruhákat a fülkébe?

2019. febr. 18. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
full leszarják, nem is nézi senki
2019. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyrészt én is gondolnám, hogy nem törődik vele senki, közben meg sokszor szeretnék az emberek beleszólni más dolgába.
2019. febr. 23. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Az eladó az érdeke a forgalom. Azért van ott hogy eladjon. Ők biztos nem szólnak, de ugyanez esetleg nem mondható el az éppen ott vásárlókról, akik ugye kibicek. (És annak semmi se drága, és ahogy jól látod, hogy sokan szeretnek beleszólni mások dolgába.)
2019. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Magyarország az az ország, ahol mindenki a más dolgával törödik.
2019. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!