Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szolnokon melyik a legjobb...

Szolnokon melyik a legjobb turkáló?

Figyelt kérdés
Egy ember hatására eldöntöttem hogy a fast fashion márkákat mellőzöm. Voltam már turkálóban de Szolnokon nem igazán, és mivel ott lakok tudna-e valaki jól bevállt turkálókat mondani? Köszönöm!

2019. aug. 15. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) A Széchenyi városrészen a Mega Market turiban napról-napra csökken a darabár (azt hiszem szombaton 200 ft.), a Gólyapark mellett a Holland turiban hétről-hétre csökkent a napiár, a Cetrummal majdnem szemben (Vásárcsarnokkal szembeni sarki Rossman mellett majdnem) van egy kilós Háda, a Pelikán buszpálya mellett jobb oldalt is van egy olcsó turi a Hong Fa kínai kajálda mellett de az pici, most hirtelen ennyi jutott eszembe, amik jók :)
2019. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Centrummal szembeni kilós Háda valóban jó, ott inkább divatosabb, csinibb darabok vannak szerintem. A Szapáryn, jobb oldalon, a Lipóti után is van egy. Ez is jó, mert lehet kapni egyszerűbb, sima, egyszínű felsőket, akár pólót, akár hosszú újút. Tehát ilyen hétköznapi szaladgálós, de csini cuccokat. Ezt ezért szeretem.
2019. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 21. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!