Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisebb mellű csajoknak (75B...

Kisebb mellű csajoknak (75B melltartó) milyen fazonú fürdőruhát ajánlanátok amiben azért látszik hogy van mell?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szivacsos háromszög :) nekem is az van, nagyon szép dekoltázst csinál
2010. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez kicsinek mondható? O.O akkor én mit szóljak.. :D amúgy tényleg a 3szög a jó
2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Bár szerintem a 75/B-s nem olyan kicsi,inkább átlagos.

(nekem is akkora)

22/L

2010. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a hátad. Ugyanis nekem kb. egy pattanás van ott, mégis 75/B melltartó kell. A fürdőruhám háromszög alakú,szivacsos, kicsiny virágmintás, szerintem jól néz ki benne a cicim.
2010. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nemértem a 75-b miért kicsi? bnőmnek is akkora és sztem elég szépek, és nemmondható kicsinek...

16/F

2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem kicsi.. szóval akkor háromszög alakú szivacsos? várom még az egyéb ötleteket is köszi az eddigi válaszokat:)
2010. júl. 13. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is 75/B-s a melltartóm, de az én melleim kicsik..:D amúgy az ilyen fazonú fürdőruhák a legjobbak kismellűeknek:

[link]


[link]

2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hmm ezek nem is rosszak csak jó drágák :S:D az is nagyon tetszik amúgy aminek nincs pántja..
2010. júl. 13. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is 75/B, nekem háromszög alakú van, szivacsos.tavaly vetten olyan fazonút, amilyet az elöttem író linkelt, nekem az nem jött be, szerintem attól nem 'látszik nagyobbnak'..de ez csak az én véleményem.^^

16/l

2010. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki szerint a 75/B-s mell pattanás és a hát méretétől függ hogy jó e a 75/B-s melltartó az hülyeséget beszél.(bocs,nem akarlak megbántani)

Melltartó méret kiszámítása:

1.)Meg kell mérni a mell alatti körméretet(mérőszalag szoros).Ez jelenti a számot jelen esetben 75cm,de mivel a cicifix méreteit 5 cm-es sávokban adják meg ezért a hozzá közel állók (73-77) is 75-öset hordanak(értelemszerűen 78-83 80-asat).

2.)A mérőszalagot a mellcsúcson lazán vezetjük át a karok alatt.Vonjuk ki a mellcsúcson mért értékből a mell alatti mérés eredményét (ez lesz a kosárméret).A kosár értékek 3 cm-es toleranciával változnak.Tehát:'A' kosárméret 12-14 cm, a 'B' kosárméret 14-16 cm, a 'C' kosárméret pedig 16-18 cm-es különbséget jelent.


Mindezek függvényében a hátad nem lehet túl nagy mert akkor a melltartó nem érne össze rajtad.Ha a melleid pattanás méretűek akkor a két érték közötti különbség 14cm alatt van tehát neked "A"-s kosárra van szükséged nem "B"-re.

Na ezek után mondja valaki,hogy a 75/B-s kicsi!

További szép napot.

2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!