Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik részen szokott a...

Melyik részen szokott a harisnyátoknak szaga lenni 1 nap után?

Figyelt kérdés
most veszek majd harisnyát először fel
2019. aug. 19. 13:53
 1/4 anonim válasza:
18%
Nyilván Ott.
2019. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez a fétises troll.
2019. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

1 ?


Esetleg a talpán.

2019. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leginkább a talpán, de ez függ attól is, h milyen lábbelivel viselem, meg még, h mit csinálok az adott napon. Ha sokat mászkálok olyan lábbeliben, ami nem vagy alig szellőzik, akkor van, h nap végére elég büdi lesz, de ha pl egész nap az irodában ülök (ott papucsban vagyok), akkor semmit, vagy alig érzni rajta valamit. Esetleg még a nuni, vagy popó környékén érezni valamit, ha nagy melegben jól megizzadok, de csak akkor, ha direkt beleszagolok, úgy, h rajtam van nem lehet érezni. A többi részén pedig max csak a testápolót érezni rajta, izzadság szagot nem. Szóval nekem egy nap után még teljesen vállalható a harisnyám szagosodás szempontjából, bár ez szerintem adottság kérdése is, mert van olyan barátnöm, akinek pár óra alatt szörnyen büdi lesz benne a lába, sokkal durvább, mint nekem 2 nap után. Elő szokott fordulni egész hétvégés bulizáskor, összejövetelkor, h nem veszem le a harisnyát, és 1.5-2 napot is rajtam van úgy, h semmi szag nem érződik. Egyszer volt olyan, h 4 napig ugyanazt a harisnyát hordtam, mert elfelejtettem másikat vinni, és 4 napos ünnep miatt venni sem tudtam (egy kis olasz hegyi faluban). Igaz, h nem végig volt rajtam, estére levettem, viszont másnap reggel simán vissza birtam venni. 3. estére volt már olyan állapotban, h nem szívesen húztam volna vissza, bár akkor se inkább a szaga miatt, hanem azért, mert elég szutyos volt már a talpánál, viszont este egy kis szappanos vízben átmostam a talp részénél, máshol csak átöblítettem, reggelre már jó is volt...

Szóval összességében én nem panaszkodhatok erre, de mondom, mindenkinél más és más, te is makd csak akkor lehetsz benne biztos, ha már megtapapsztalod.


Latom elég régi kerdés, azóta gondolom túl vagy már rajta... Nálad mi lett az "eredmény"?


35/n

2019. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!