Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok melyiket választanátok?...

Csajok melyiket választanátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Harianyát vagy combfixet? Milyen szoknyával viselnétek? Alkatotok milyen?

2019. aug. 20. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ugye tudod hogy ez az "alkatotok milyen?" kérdéssel a végén mindig lebuktatod magad, hogy ugyanaz a perverz vagy ezredjére is, aki csak azért ír kérdést, hogy a számára "megfelelő alkatú" válaszolókat zaklathassa privátban?

Szánalmas próbálkozás, őszintén remélem hogy senki nem ír.

2019. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 subrette ***** válasza:
85%
A mindennapokban harisnyanadrág. Kényelmesebb. Combfix akkor, ha nagyon csábító akarok lenni. Nyilván ez olyan szoknyával vagy ruhával működik, ahol a csipke kivillan.
2019. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Utalom a harisnyat a combfix meg qvás. Homokora alkatu vekony csaj vagyok es en a terdig ero szoknyat szeretem harisnya vagy ilyesmi nelkul :)
2019. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
A combfix előnye, hogy könnyű levenni, ha leveszem a cipőmet. Minden másban a harisnya jobb.
2019. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem alapjába véve nem zavarnak a harisnyás kérdések, de ez már nekem is sok egy picit. Rendszeresen belefutok ugyanebbe a kérdésbe, nem tudom, h ugyanaz e a kérdező mindnél, de ha igen, akkor elég rossz úton jár! Egyrészt, ez mindenkinél tök változó, én pl a harisnyát szeretem, combfixet max csak nőgyógyászhoz veszek fel, vagy akkor, ha esetleg valami nyavaját összeszedek, és ezáltal kevésbé lehyen bezárva, jobban tudjon szellőzni. Viszont, hidd el, ilyenkor nem találnál szexinek a combfix ellenére sem... Ellenben a végzős unokahúgom meg inkább combfixes, mint harisnyás, kb mindenhez azt hord harisnya helyett. Szóval ebből kiindulva, teljesen mindegy, h ki mit ír ide, úgyis az lesz a lényeg, h az adott csajszi hogy áll ezzel a dologgal. Pl ha itt mindenki azt válaszolja, h combfix, de a konkrét csajszi meg inkább harisnyás, akkor teljesen mindegy, h ki mit írt ide. És akkor is ugyanaz lesz a helyzet, h ha még 20x-50x vagy akár 100x teszed fel még ezt a kérdést...

33/n

2019. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!