Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért öltözik...

Magyarországon miért öltözik mindenki ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok. A magyarok azt vettem észre hogy nagyon rosszul öltöznek, nincs stílusérzékük, ennek itt Magyarországon nincs kultúrája? Vagy mi ennek az oka?

2019. aug. 21. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos én is ezt látom. Igénytelenség, ami nem csak az öltözködésben nyilvánul meg. Nézd meg a lakásokat is, azok is hasonlóak.

Utálom a divatmajmolást, de amikor a nőket ilyen otthonka szerű ruhában látom az utcán, vagy a melegítős férfiak, ezektől mind rosszul vagyok. Ennél már az is jobb lenne, ha mindenki meztelenül mászkálna.

2019. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg nagyon is túlzásba viszik a divatot pl. De neked szerintem semmi közöd nincsen ehhez! Ha nem tetszik húzzál haza! Hadd döntse már el mindenki, hogyan öltözködik!
2019. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
#2: Igazad van, a magyar otthonka népviseletet senki se vegye el tőlünk. Szarjunk rá nagy ívben, hogy mennyire gondolnak minket igénytelennek az ide látogató külföldiek, elvégre mi vagyunk itthon. Az én házam az én váram, ha az utcán akarok szarni, akkor ott fogok...
2019. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
az angolok is gusztustalanul tudnak kinezni. trottyos melegitogatya utcara (nemtol fuggetlenul), szulok pizsamaban viszik a gyereket iskolaba, elegans es hetkoznapi stilusus ruhadarabok indokolatlan kombinalasa stb
2019. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ó, mert külföldiek divatosak, jól öltöznek :DDD


Van a házunkban több AIRBNB lakás, és a belvárosban lakom, hát látom a divatos külföldieket. A hajléktalanok itthon ízlésesebben öltözködnek, mint ők. Szánalom ahogy kinéznek.

2019. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Angliában jártál már? A magyarok kinézetre hozzájuk képest Istenek.
2019. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te New Yorkba az üvegpalota irodaházak közé be se tedd a lábad, mert szívrohamot kapnál az öltöny/kosztüm+otthoni papucs, mamusz kombóktól az utcán.

Egyébként meg nem szokásom ellenségesnek lenni a külföldiekkel normál esetben. De neked, aki itt fröcsög, azt mondom, hogy fáradjál haza, ha valami nem tetszik.

2019. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Annyi igazság van a szavaidban, hogy sokaknak kevés a pénzük, így viseltes, régi, divatjamúlt, előnytelen, kihízott ruhákban járkálnak az utcán. De ez érthető, nincs pénzük másra. Pedig a kínai boltokból és a turkálókból is lehet ötletesen, ízlésesen öltözködni. Az utcai melegítőviselésre valóban nincs bocsánat. A melegítő otthoni viselet. Egy szövet- vagy farmernadrág felvétele utcára minimum. Nyáron egy minőségibb bermudanadrág is megteszi. De melegítőben tényleg nem szabad utcára menni.
2019. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Erre itt nem fogsz értelmes választ kapni, mivel az itteni válaszadók többsége is így öltözködik, ezért meg sem fordul a fejében, hogy ez gáz lenne, ő ezt tartja menőnek.
2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt vettem észre, hogy nálunk nemzetközi mércével egész jól öltözködnek. Magyarországon például nem divat fürdőköntösben, pizsamában elmenni a Tescoba, külföldön ez simán belefér, stb.
2019. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!