Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol lehet kapni...

Debrecenben hol lehet kapni Eastpak cuccokat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok debreceni, de bárhonnan tudsz rendelni és házhoz hozzák.

Amúgy meg az övtáska rettenetesen béna dolog, remélem tudod :D. Ilyen hasi tasikat az 50 évesek panellakó, pörköltszafttrikós emberek hordanak. Ha maradt benned egykis jóizlés, akkor nem veszel ilyet. Tényleg... Férfiszemmel mondom neked, nevetségesen ciki.

2019. aug. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nem övtáskát akarsz, akkor nyilván az előző hozzászólásom fele nem aktuális :D
2019. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2008 óta van Eastpak övtáskám, nagyon meg vagyok vele elégedve. És nem vagyok "pörköltszafttrikós 50 éves", 21 éves vagyok. Különben is egyáltalán nem béna az övtáska, most újra elterjedt (jó, ahogy a"pörköltszafttrikós" emberek hordják, az tényleg béna), de ha a válladon átvetve hordod, az tök menő, sokan hordják úgy.
2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!