Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Debrecenben csinos...

Hol lehet Debrecenben csinos nyári, mindennapi ruhákat venni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Ruhát a ruhaboltból!

(ne haragudj: mindenkinek más az ízlése, a kora, az igénye és a pénztálca vastagsága...)

Menj el egy kínaiba, vagy valamelyik elegáns/márkás ruhaszalonba. Nem maradsz meztelen...

2019. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kálvin téren van egy üzlet, ami szerintem ár/érték arányban nagyon jó, DivaTrend a neve, facebookon vagy online is megtalálod. Csinos, divatos ruhákat lehet kapni, csak sajnos szinte mind S vagy M méretezésű.
2019. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Forum- C&A es Orsay. Nekem nagyon tetszenek amik ott vannak
2019. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első remélem a napi rosszindulatodtól több lettél! :)

Egyedi ruhákra gondoltam nem olyanokra amelyik bármely bevásárló központban megtalálhatóak! Kínaiban nem szoktam vásárolni. Az ár nem számít, a minőség minél inkább.

2019. jún. 14. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy Perla vagy Pearl, ilyesmi nevű bolt a Hatvan utca-Piac sarkon, azt hiszem, az Erste Bank helyén ami különlegesebb, egyedibb, (valahol a Délibáb körül), a templomkert felé eső oldalon is volt egy (ugyanaz az épület, a Püspöki Palota). Fórumban is van egy, ami egyedibb szerintem a Virginia, asszem az első emeleten jobbra középtájt.
2019. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!