Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zaful.com nevu weboldalrol...

A Zaful.com nevu weboldalrol milyen tapasztalatok szulettek?

Figyelt kérdés
A ruhak minosegere,ar-ertek aranyra,szallitasi idore,megbizhatosagra gondolok elso sorban.De minden mas tippet/tapasztalatot szivesen olvasnek. :)
2019. aug. 24. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Megéri, mert olcsó, stílusos
2019. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több tételt rendeltem már, lejjebb összefoglalom nagyjából.


Tapasztalat:

- szállítási idő 3-4 hét

- megbízhatóság: eddig mindig kijött

- minőség: eddig csak műanyagot kaptam

- ár-érték arány: az biztos, hogy megéri 1-1 szezonális darabot beszerezni, amit következőben amúgy már nem fogsz hordani. Egyébként ne tervezz hosszú időre ezekkel.


Egyéb:

- a méretezés nálam nem megbízható, kell a centizés, és érdemes a review szekciót végigpörgetni. Ha nincsenek vélemények, akkor én nem szoktam megrendelni az adott darabot.

- rendelt 2 bikini közül egyik sem lett jó - az S kicsi, az M meg nagy lett.

- az innen rendelt sportmelltartók nem valóak edzésre, túl sokat mutatnak, holott a képen visszafogottnak tűnt a fazon. A sportleggings átlátszó volt és fényes, a dereka meg olyan, mintha kinyúlt volna.

- cami topjaim kényelmesek, szaténes anyagúak (de ugyanúgy 100% poli mind)

- a pulcsi meleg, nem szúr, de sajnos műanyag ez is

- bokacsizma kényelmes, de érzem, hogy ezt a telet nem fogja végig kibírni :D

- táska: H&M táskáim alapján ugyanaz, a négy oldalán és a fülén kopik először

- a két csipkés bralettemből 2 mosás után a gumiszálak kijöttek, nem túl tartósak

- nyári ruha nagyon szép, pont a méretem, jól áll, de a kötözős szalagja túl hosszú, és qrva kényelmetlen (műanyag) :P

2019. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!