Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az aupair usa magyar weboldalról?

Figyelt kérdés
100% hogy találnak családot? és mennyi pénzt kérnek el?
2016. febr. 28. 17:05
 1/1 anonim válasza:

En nem ajanlom oket. 3 ugynokseget jartam vegig otthon, akik kozvetinek au pairt amerikaba. Az elso a Cultural Care volt. Elmentem az interjura, es csak ott derultek ki, hogy a programdij es a biztositas mellett mennyi rejtett koltseg is van meg. Valamint beszeltem olyan lanyokkal, akik ezzel az ugynokseggel mentek,es eleg csalad kozpontuak, az nem nagyon erdekli oket, ha neked gondod van, a csalad legyen megelegedve, vegulis ok fizetik a nagy penzt az ugynoksegnek. Masreszt pedig a Cultural Care-nel csak egyszerre egy csalad lathatja a profilodat, ami boven lelassitja a keresest.


A masik az, amit te mondassz, az aupair usa, masneven au pair hungary. Ez egy magyar ugynokseg, akik kapcsolatban allnak tobb kisebb amerikai ugynokseggel. Ok mar akkor kernek 50.000 forintot, amikor meg semmit nem tettek erted, csak elkertek a papirokat, amit ki kell toltened. Hiaba mondogatjak, hogy tobb ugynokseggel allnak kapcsolatban, fognak csaladot talalni, de ez az az ugynokseg, ahol a legkevesebb csalad van, szoval eleg gagyi.


En az Au Pair in Americat valasztottam. Nagyon sok emberrel beszeltem, akik ezzel a ceggel mentek, ez a elgregebbi is egyben, rengeteg hoszt csaladdal, semmit nem kell addig fizetni, amig meg nem talaltad a hoszt csaladodat, illetve annyi csaladdal beszelsz egyszerre, amennyivel csak szeretnel.

2016. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!