Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remix shop.com Nektek bevált?

Remix shop.com Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Érdemes ide beküldeni a jó állapotú ruhákat?

2019. aug. 27. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ma rendelek tőlük 2 kabátot, 10 pulóvert, 2 inget, 4 farmert és 2 nadrágot.


1-ik kabát új, másik returner item.

Pulcsik közül 3 a visszaküldött pl. nem megfelelő méret, de nincsen címkéje = használt, a többi viszont új.

Farmerek eredetiek, 2 nadrág használt, ingek zarás overstock eredeti címkével.


112e Ft helyett 31 485Ft, de lejön még belőle a regisztrációs ajándék 2000Ft, 30e-et fogok adni a futárnak, kis jutalom a sok csomag után :)


[link]

2019. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megérkezett, átbaszás volt, olyan minőség amit a hajléktalan szállón sem vennének át, pénzvisszakérés után eltűnnek és e-mailre sem reagálnak többet, rákerestem és egy cigány társaság a tulajdonosi kör...


Mentsetek meg minél több embert ettől a bandától!

2019. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondjuk azért most ledöbbentem, hogy a fürdőruhákat nem lehet visszaküldeni újabban. Vettem hármat, egyből láttam, hogy kicsi lesz, fel sem próbáltam, mert a Lascana 36/38-as valamiért az átlag M-es méretemre szemmel láthatóan kicsinek tűnt. Aztán a visszaküldési regisztrációnál láttam, hogy nem tudom bepipálni a visszaküldést, mert nem fogadják el higiéniai okokból a fürdőruhák visszaküldését. Így maradt rajtam 20 ezer forintért 3 fürdőruha. Azért ez döbbenet, még a Calzedoniánál és egyéb nagy kifejezett fürdőruha márkáknál is vissza lehet küldeni próba után 14 napon belül. Hát, így rajtuk fog maradni a sok fürdőruci az biztos. Én többet egy darabot nem rendelek, hogy aztán ha nem jó, akkor álljon a szekrényben.
2023. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!