Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt így felvehetem első...

Ezt így felvehetem első randira majd?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 28. 17:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7:szoknyautánzat?miért gondolod ezt? Nem értem.
2019. aug. 28. 20:35
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Nekem egész jó.(ff)
2019. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az évnyitón randiztok akkor jó,ha nem akkor felejtsd el.
2019. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigány vagy akkor oké, ők szoktak így öltözni. És ezt most nem bántásból írom, nem is rasszizmus, egyszerűen tény.
2019. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

"7:szoknyautánzat?miért gondolod ezt? Nem értem." mit nem értesz, kb a bugyid színét meg tudom mondani - egy szoknya takar valamit.


Nem tudom milyen első randid lesz, de a képről ez ordít: "olcsó vagyok, mindegy ki, csak dugjon végre meg"... nagyon nem, ha egy csaj így jönne el egy randira velem, menekülnék. Pedig egész csinos vagy, attól eltekintve, hogy süt a ruháidról, hogy sok ízlésed nincs, a kínaiból öltözködsz és az a csipkefüggöny még kövérít is. A fekete harisnya meg temetésre való.


Egy elegánsabb fehér vagy bézs alapú A vonalú apró mintás rövid ujjú nyári ruha egy fehér balerinával, vagy egy max 2-3 cm-es sarkú szandállal sokkal ízlésesebb lenne. Estére viszel hozzá egy könnyű kardigánt vagy kendőt. --> alkalmas sétára és egy fél elegáns helyre beülni.


Vagy valami pasztell szint ajánlok. Egy kellemes pasztell zöld vagy rózsaszín ing/blúz, egy fekete nadrággal, fekete balerinával és egy fekete könnyű blézerrel, ha eleve egy elegánsabb étterem a cél, viszont előtte lenne sétálós program.



Ha meg nagyon ezt a fekete-fehér témát akarod nyomatni, akkor

[link]

esetleg

[link]


de business meg smart casual estén is bedobnék valami színt - ha más nem egy szürkét még, de a pasztell itt is jó.


Egész őszintén, ami a képen van, azt én elégetném a helyedben. Nem divatos, olcsó hatású, előnytelen neked, az a fémsarkú cipő meg a csipkefüggöny még ocsmány is.


És igazán bocs, nem akartalak lehúzni, de kinyitottam a képet és a "Jézus, mi a fene ez a csajon???" ugrott be...


Csinos lennél, ha megfelelő holmit viselnél, és gyanítom, hogy a mindennapi ruháid sem neked valóak.

Nem tudom milyen a többi ruhád, de ha felteszel ide még párat, szerintem mindenki szívesen segít, hogy mi az, ami még felvehető és mi az amit dobj a ruhagyűjtő konténerbe. Illetve, ha leírod, hogy milyen jellegű tevékenységeid vannak (sport, munkahely jellege, szabadidős elfoglaltságok) ill. a kedvenc színeidet, akkor ajánlunk neked pár alap ruhadarabot, amit kombinálhatsz.


Amúgy sok sikert a randihoz! :)

2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű ne haragudj, tényleg mintha az évnyitóra készülnél.

Ez a magas sarok teljesen felesleges, különösen ha sétáltok, csak nevetségesen nézne ki a tipegés a srác mellett, ha meg beültök valahova, akkor meg nem is látszik.

Személy szerint ezt a felsőt soha sehova nem venném fel, kb. 5-10 éve volt ez a csipke divatos tinik körében, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor inkább nadrággal venném fel. Az kényelmesebb és nem nyújt olcsó benyomást. Ez a miniszoknya szerintem sok az első randira, hogyha komolyak a szándékaid.

Nem mellesleg elég meleg van még a harisnyához.

2019. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ekkora szoknyához mindenképp tangás harisnyanadrágot vegyél fel.

például:

[link]

2019. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egy másik felsővel jó lenne? Végülis az a randi nem jött össze ami miatt először kérdeztem, de most péntekre már van egy biztos randim.
2020. jan. 28. 10:12
 19/20 anonim ***** válasza:
fél évig vártál rá vagy a ruhához keresel megfelelő pasit? Nem vagy semmi
2020. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem dehogy :D Félreérted
2020. jan. 28. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!