Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó lenne így ez...

Szerintetek jó lenne így ez az összeállítás, vagy nagyon nem illenek össze? 20/l

Figyelt kérdés

szoknya: [link]


ing: https://www.youtube.com/watch?v=x4X5OsGYu_c&feature=youtu.be..


Szerintetek felvehetem így együtt őket, vagy nagyon nem passzolnak? Azért vagyok bizonytalan a dologban, mert ez a virágos szoknya olyan nőies, romantikus, bájos, az ing viszont elég vagány, fiús viselet. Nekem tetszik így együtt, de azért nem akarnék nevetségesnek tűnni, ha esetleg mégsem illenének össze. Pláne a barátom előtt, mert randira venném fel. :-)

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2019. aug. 31. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a két darab együtt inkább nem.


Nem katasztrófa, de nem mennek egymáshoz igazán

2019. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Esetleg tudnál ajánlani valami mást, ami passzol az inghez, vagy egy a szoknyához illő felsőt?
2019. aug. 31. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg igen ,passzolnak egymáshoz . Mindkét darab elegáns , én kifejezetten imádok elegánsan öltözködni utcára , bárhová,nem tudom,csak úgy tetszem magamnak ha szép darabokat viselek. És hidd el ,hogy nagyon csinos ha ezt a szoknyát egy inggel fölvennéd.Ha az ing anyaga muszlin , tudod ilyen puhább , légiesebb az még szebb. De mindenképp viselj hozzá telitapú/tűsarkú cipőt. Ha az utcára akarod , akkor válaszd inkább a telitalpú szandát , kényelmesebb benne járni.

20/L

2019. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint én :D annyit hozzáteszek ha fiúsnak tartod az inget , gombolj ki egy két gombot és máris nőies vagy , ennyire egyszerű
2019. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illik szerintem együtt, az elôzô mindent leírt:)
2019. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

A szokny egy könnyű, nyári darab, a példa fotón is egy egyszerű felső van hozzá, de egy a 3. által említett könnyű, szellősebb bulúzzal is tökéletes lenne.


A videóban viszont a blúz sokkal formálisabb darab, egy sötét nadrág vagy egy üzletiesebb szoknya kiváló választás lenne mellé, de semmiképpen nem egy ilyen informális darab



(Persze manapság gyakorlatilag mindenki mindent felvesz egymással, így kezdenek az emberek elszokni attól, hogy keressék a stílusra is passzoló darabokat, és kevsbé bántja a szenet is az ilyen missmatc, egyszerűen mert megszoktuk)

2019. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként annyit tudok nyilatkozni, hogy szerintem nagyon szép, és szexi a mintás szoknya a fehér inggel.Mindig is tetszett az ilyen kombó.

De ugye ízlések,és pofonok.

35/F

2019. szept. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!