Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hogy jelenik meg a...

Nyáron hogy jelenik meg a stílusotok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy ha követtek bármiféle szubkultúrához tartozó öltözködési stílust, vagy a saját stílusokat több ruhadarabbal könnyebb kifejezni, akkor ezt hogy oldjátok meg ilyen kevés ruhadarab és a nyári körülményeknek való megfelelés esetében?

2019. jún. 24. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyű dolgom van, én az abszolút romantikus-nőies vonalat képviselem, így a nyáron a virágos, csipkés ruhák a menők. A gond inkább télen jelentkezik.

Ha valamelyik szubkultúrához tartozol, szerintem ilyenkor vegyél fel egy egyszerűbb szettet (ami nem sokban tér el a stílusodtól) és a kiegészítőkkel trükköz. Egy vékonyabb kendő estére vagy csuklóra, nyaklánc, fülbevaló, stb.

Melyik stílusra gondolsz? Mert úgy lenne a legkönnyebb tippeket adni.

2019. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Jah; kötelező munkaruha
2019. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. nem erdekel, hogy milyen meleg van, ha nadraghoz van kedvem, siman felveszem 40 fokban is... De a hosszu szoknyat is nagyon szeretem, es az hösegben is jo. Nem tudom fiu vagy-e vagy lany, de lenyeg, hogy mindig ugy öltözz, ahogy jol esik!
2019. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Én nyáron is csak fekete cuccokat hordok.


(Goth vagyok már ha muszáj ragaszkodni ehhez a skatulyázáshoz)


Annyi hogy ilyenkor sokkal több csipkés cuccot hordok. Meg inkább rövidújjú felsőket fűzőket meg ruhákat.

Nadrágot nem nagyon viselek. Szinte mindig szoknyában vagy egyberuhában vagyok.


A táskáim és lábbelieim is a stílusumhoz illő morbid és sötèt hangulatúak.

Sokszor hordok szellős csipkés vagy pokháló mintás harisnyát is.


Na meg ott vannak az ékszereim is.


Mind denevéres holló koponyás holdas stb...

Néha csipke kesztyűt is felveszek.


Annyi hogy a térdig érő bakancsomat ilyenkor hanyagolom és rövidebb szárú bőr lábbeliket hordok

2019. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Igazából nem okoz nagy fejtörést, mert rendkívül egyszerű, gyakran sportosabb darabokat hordok télen-nyáron. Az önkifejezés része pedig az, hogy a mindennapok során az edzéseimre is időt szakítok, így a forma már adott amire a gönc rákerül. És ennyivel én már ki is fejeztem magam.
2019. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

„A gond inkább télen jelentkezik.”


Persze, fordítva is érdekel a dolog.


Jaa köszönöm, de nem tippeket várok. Szerencsére én már megoldottam a problémát:D Pusztán kíváncsiság. Egyébként férfi vagyok:D A leírt tanácsok miatt ezt gondoltam közlöm:D


„hogy mindig ugy öltözz, ahogy jol esik!”


Na igen. Én is ezt vallom. Azonban, ha pulóverben vagy hosszú ujjú felsőben érezném jól magam, de közben ezekben izzadok, mint a ló, hát az nem épp pozitív a komfortérzetemre nézve:D Szóval mindenképp tervezgetést igényel egy-egy szélsőséges időjárással rendelkező évszak.


A kérdés igazából onnan jött, hogy van olyan ismerősöm, aki például csak azért is felveszi a hosszú ujjút, csak hogy stílusban maradjon, de közben nagyon melege van benne.

2019. jún. 24. 17:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem alatt ne pontozzunk már le másokat, csak mert nem tetszik a stílusuk...A goth lányt miért kellett?
2019. jún. 24. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Minden kérdésnél ez megy. Stílus kérdésnél a szubkultúrák lepontozzák egymást. A milyen értékben vásárolsz kérdésnél ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_.. ) az olcsón vásárlók és a költekezők pontozzák le körben egymást, az etiketthez kapcsolódó kérdésnél ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_.. ) pedig az azt ismerők és az az ellen lázadók teszik ugyanezt.


Ha a szabályok engednék, kellene vagy 5 account hogy kompenzálni lehessen ezt a retardációt.

2019. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
69%
Én hasonlóan mint a 4-es válaszoló. Fekete egyberuha, csipkés ruha, okkult mintás ruha, egyszerű fekete bársony szandállal vagy csipkés balerinával. Vannak atlétáim is amiket rövidnadrággal hordok de azt csak szabadidőmben mert munkába nem illik. Illetve nálam is ékszerek meg Ozzy-napszemüvegek több színben. Annyi hogy hosszú a hajam és színes is, amit ilyen melegben gyakrabban tűzök fel, emiatt ilyenkor szoktam hosszabb lógósabb fülbevalókat is hordani, ami az év többi részében csak elbújna a hajamban. A sminkem ugyanolyan mint máskor, azt nem befolyásolja évszak.
2019. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mókás, mert csak egyetlen színt hordok, viszont sajnos a nyári cipőim nem passzolnak ehhez. ahány pár, annyi szín van. (addig nem veszek másikat, amíg tönkre nem mennek)

ezzel bosszankodok nyaranta, de úgy fogom fel,ennyi szín azért kell, mert nyár van :D egyébként kifejezett nyári ruhám az 2 short, 1 térdnadrág, 2 háremnadrág és 2 db nyári ruha. a többit egész évben hordom.

kifejezett szubkultúrát nem követek.

2019. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!