Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek olyan dzsekit,...

Felvennétek olyan dzsekit, amelynek A. C. A. B. a felirata?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismeri, ennek a jelentése nem túl kedvesen emlékezik meg a rendőrökről. Egy olasz-francia film címe is, de nyilván nem előzmény nélküli. Egyébként semmi bajom velük, és nem szeretném azt sem, ha nekik lenne velem, de nem ez a lényeg.

Nyilván vannak olyan díszítések, amelyeket semmiképpen nem viselnék magamon. Pl. náci vagy komcsi jelvényeket, ilyen vezetőket éltető jeleket stb.

Ez az ACAB nálam még most billeg, hogy belefér vagy sem.


2019. szept. 1. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
en siman felvennem.. L
2019. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
All cops are bastards...szerintem 99% azt se tudja mit jelent a rövidités ha egyáltalán felfigyel rá, a maradék 1%ot meg nem érdekli vagy azt hiszi hogy te nem tudod mit jelent és nem háborog...mint amikor németesként I hate school feliratu pólóban mentem suliba..mit tudtam én mit jelent :D
2019. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3😂😂😂Ne
2019. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megállít a rendőr, azt mondod, hogy nem all cops are bastards rövidítése, hanem all cats are beautiful


:) Mindkettő igaz ráadásul :D

2019. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék fel ilyet, mert nem hordok magamon olyan feliratokat amit vagy nem értek, vagy nem értek egyet az üzenetével.

Te miért szeretnéd felvenni, ha egyszer te sem így gondolkodsz?

2019. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy mást keresek. Köszönöm az egymással ellentétes véleményeket is.
2019. szept. 1. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom barátjának a nyakán van ez a felirat, mint tetoválás, de hát na nem az a rendőr barát fajta xd
2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!