Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendkívül elegáns, már-már...

Rendkívül elegáns, már-már luxus ruhadarabokat (például öltöny zakókat) mely second-hand üzletekben lehet fellelni férfiak számára Magyarországon? Hová érdemes eljárni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Luxus ruhadarabokat turkálóból? Szerintem így kifejezetten sehol, max elvétve akad 1-1 normális, márkásabb cucc. Azok közül sem mind a mai divatnak megfelelő. Ha ilyesmit vennél inkább nézz szét mondjuk a vaterán, ott árulnak használtan ilyesmiket is.
2019. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor van egy nagyon olcsó öltönybolt. Nem használt, sokféle van, jó akciók vannak, de válogatni kell, mert ott is vannak öreges darabok. MrSale.
2019. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A zakó "már-már luxus ruhadarab"-nak minősül ???

Pláne second-hand verzióban?

Hmmmm........ :(

2019. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó zakó szerintem igenis luxus.


Cseszkó F&F "fashion" meg kalap kakit sem ér.


Ermenegildo nekem viszont már luxus.


Ilyesmire utaltam, mikor írtam, hogy rendkívül elegáns second hand üzleteket keresek.


Nem tudom, hogy egy outletben mennyivel olcsóbb egy-egy márkás ruhadarab. Second hand csak olcsóbb (lehet)...

2019. szept. 14. 09:34
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha még érdekel: remixshop.com
2022. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!