Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet extranagy...

Budapesten hol lehet extranagyméretű női cipőket kapni?

Figyelt kérdés
Érkezett hozzám, egy svéd cserediák lány, 46-os lába van, és nem hozott elég cipőt, nem volt felkészülve. Vidéken vagyunk, de errefelé női cipőket nem árulnak ekkora méretben. Pesten van ilyen bolt, ahol mindenféle típusú női cipőt lehet kapni ebben a méretben? Vagy valami netes oldal is megfelelne, ahonnan rendelni lehet, keresgélek, de a legtöbb helyen 44-ig van. Végső esetben majd küldenek neki postán, de egyszerűbb lenne itt venni valamit.

2019. szept. 8. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz ügy, én 43 ast is alig kapok.L.
2019. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz, azért kérdeztem, hátha valaki tud valamit, talán a 45-ös is jó lenne már :/ a 44-es papucsból nem lóg ki a lába, de szerintem egy zártabb cipőben más a méretezés, az nyomhat.
2019. szept. 8. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg a férfi szekciót. Az edzőcipők nagyja már eléggé uniszex. Meg vannak ezek a Chelsea (lovaglós talán? Nem tudom a nevét) csizmák abból is szokott lenni a férfi szekcióban ugyan úgy néznek ki mint a női.
2019. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A SHREK-be.
2019. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Deichmannban nézzetek körül, ott szoktak lenni nagyok. Egyébként pedig a spartoo.hu-n vannak egészen nagy méretek is időnként.
2019. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cserediak,jó duma....

Pasi vagy

2019. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5, köszi! 6, egy pasinak mire kell női cipő? A felvonulás már elmúlt... Szóval máshol rosszindulatúskodj, mert nincs igazad.
2019. szept. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!