Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Off White Human race meg éri?

Off White Human race meg éri?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jól néz ki csak hát nem olcsó és nem tudom meddig bírja tapasztalatok?
2019. szept. 8. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek a cipők nem véletlen ilyen drágák,tényleg luxus minőséget kapsz a pénzedért.Kényelmesek és strapabíróak is nagyon.🔥
2019. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező, meg az első kommentelő is ilyen hypebeast 16-20 éves kiscsávó, aki semmit nem a divatról :D. A tűz emojidról megmondom. Mert jóizlésű férfi ilyen cipőket nem nagyon hord 22 év felett :D

Ez a tipikus feltűröm a fekete szakított csőnadrágom szárát, és térdigérő pólót hordok kaliber, de mellé vagyok vagy 50 kiló :D Sőt néha hosszú fehér zoknit is húzok típus.


Off white? Luxus minőség? Hagyjukmár :D Túlhype-olt az egész. Luxus az maximum árban az. Egyébként meg egy semmi. A luxustól marhára messze van.

Ugyan ezt hiszik a Supreme-ről, meg a Bape, meg a többi ilyen szarról is. Hogy fúú mekkora menő designer csávó vagyok, mert ilyenben járok. Emberek. Ez nem luxusmárka... Ezek maximum 30 de inkább 20 éve létező divatmárkák, amik indokolatlanul drágán adják a cuccaikat. És a fiatal korosztályt célozzák. Ez baromira nem luxus.

Luxusmárkák általában kicsit nagyobb múltra tekintenek vissza. Luxusmárka egy Louis Vuitton. Egy Gucci. Egy Fendi. Egy Dior. Egy Chanel. Stb.. De egy Off White? Nemár...


Maga a konkrét cipő semmiben nem jobb mint egy bármilyen hasonló Nike vagy Adidas cipő. De mellé ez az Off White még bántóan ronda is.

Kíváncsi lennék, akik ilyen 50-100 ezres cipőkben villognak, azok közül hányan vették meg maguknak, és hánynál vették meg a szülők...


És nem, nem az irigység beszél belőlem. Bármikor tudnék venni egy ilyen cipőt...

2019. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tesó, 24 éves vagyok Angliába dolgozom szóval nem a Magyar fizetéshez viszonyítom a dolgokat. Azért jöttem el onnan mert ott kb semmilyen cipőt nem bírtam venni, még egy egyszerű Vans Old School-ra sem adhattam ki 25 ezret. Nem azért hordom mert úú mekkora Hype. A Gucci nekem undorító...fujj. És saját magamnak fizetem a ruháim sőt mindent. Mindenkinek meg van a saját stílusa valaki szakadt nadrágot hord Off White cipővel valaki öltöny nadrágot lakk cipővel... nem azért hordanám mert nagy "luxus márka"ahogy te mondod és senki nem azért hordja. Vans se luxus márka még is minden 4. emberen azt látod....
2019. szept. 9. 13:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg miaz hogy egy norlmáris ember nem hord 22 év felett ilyen cipőket?... Itt Angliában 30+éveseken is látok Yeezy-t.

Guccit meg max Lil Pumpon instán...olyan fogyatékos ez a felfogás hogy ezeket a hype cuccokat csak 14-17 évesek hordják...

Nekem afro hajam van ilyen cipőket hordok meg néha stüssy ruhákat de attól norlmáris vagyok ...

2019. szept. 9. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég jó csávó lehetek így 21éves lányként igazad van kedves 2.válaszoló.
2019. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Igen, és ez sajnos a mai fiatal fiúkat minősíti :D

2019. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nincsen off-white human race. Szóval ha már megvetted, jól lehúztak.. :D

Kamu, nem létezik ilyen h Off-White Human Race.

2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem letezik off white human race

Ugye nem veted meg ?

2020. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!