Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínaiban 1000ft egy felső,6000...

Kínaiban 1000ft egy felső,6000ft egy farmerdzseki. Melyiket éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 6szoros ár különbség. Vegyek pár darab vékony felsőt ami lehet nem bír ki egy szezont, vagy egy farmerdzsekit ami masszívabb talán és jobb?
2019. szept. 9. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Izé... másra való a kettő... A felsőt felveszem, ha melegebb van, ha meg fázom, rá a dzsekit.
2019. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdésed, 2 különböző funkciójú ruhadarab
2019. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinaiban egyiket sem,nem véletlenül annyiba kerülnek amennyibe.
2019. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
És én cipőt vegyek fel holnap, vagy sapkát?
2019. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A farmerdzsekit.


Tartósabb is, nem nyúlik el, és hát egy dzseki 6.000,-ért nagyon jó ár. A kínai pólók igen bénák, a dzsekiről senki nem mondja meg, hogy onnan van.

2019. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettőt.

Más a funkciója a két ruhadarabnak.

Az előttem szólónak igaza van , a kabátról nem lehet megmondani hogy az kínai a legtöbb esetben. Nekem is onnan van 2 db farmerdzsekim is .

Ha egyszínű bázis felső , akkor azt is megveheted , jól jöhet. Törekedj arra hogy ne legyen csicsás .

(Máskülönben a felsők , azért mennek hamar tönkre,első az hogy a minősége nem a legjobb, de azért is mert behajítjuk a mosógépbe , aztán hadd forogjon. Én a kína is felsőim azt a párat ami van , megfogom , beáztatom , mosógéllel kimosom kézközt aztán átöblítem. Pont . És egyik sem megy tönkre , nem nyúlik ,szakad ,rojtolódik el.)

2019. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!