Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire állnak...

Szerintetek mennyire állnak jól az ilyen fajta télikabátok egy kora huszonéves férfin?

Figyelt kérdés

[link]


Kort és nemet is írjatok.



2019. szept. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Téged se az eszedért szeretnek, de tényleg.


1. New Yorker eleve fiatalos ruhákat árul.

2. A promós srác szerinted nem kora huszonéves?

3. Kinek mi köze hozzá, hogy mit veszel fel?

2019. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fényes fekete kabát olyan mint egy szemeteszsák. Matt fekete legyen ha mindenképp fekete kell.
2019. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik. Kukás zsák kabátnak szoktam hívni.
2019. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jol all. A new yorker csak fiataloknak ad el ruhat.

En a kabatban levo sracot akarom a keprol.

35/N

2019. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4# a gyerekünk lehetne :DDD
2019. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a korodtól függ, hogy jól áll e hanem hogy hogy nézel ki :D

Mindenesetre én nem hordanám. Már négy éve csak hosszú gyapjú kabátokat hordok, a kedvencem

20f

2019. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha nem nyomul fel a kapucni hátul a tarkómhoz, amikor az államig húzom a cipzárt, hanem külön életet tud élni szépen hátra engedve. Az tetszik, hogy a kabát nem térdig ér, mint valami szétterülő 6XL-es szoknya, hanem látható az ember egész lábszárának valami formája. Különben jönne (jogosan) az a bizonyos valaki az almába szúrt két fogpiszkáló képzetével, nem bírja, hogy skinny gatyára ne lökje be ezt a mondókáját, de így ezt most nagyon nem tudná.


Jó, hát lehetne a fényességet, gyűröttséget tekintve különbet is találni... de nem tudnál ide olyan ruhát belinkelni, amit ne fikáznának szét két perc alatt. Volt az utóbbi években a NewYorkerben hasonlóból tompább színű és valahogy kevésbé gyűrt-zsákszerű, de ez se olyan, hogy annyira fújjogni kéne. Szerintem se ez a világ teteje, de nehogy már ne lehessen ilyen típusú kabátot felvenni.


Talán annyi előnye van a fényességnek, hogy így jól kombinálható tompa fekete farmerrel, és mégse tűnik úgy, mintha tetőtől talpig egy színben lennél.


24/F

2019. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a negatív kommenteket felejtsd el, ha neked tetszik, akkor vedd meg. Ez a típusú kabát egyáltalán nem korhoz kötött egészen pici gyerekektől 60 éves embereken is láttam már és egyszerű is, kényelmes is , mindenkinek jól áll.

20/L

2019. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!