Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszaladnál mezítláb a boltba?

Leszaladnál mezítláb a boltba?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta, hogy jó időben így megy le a boltba. Nekem ez fura.
2019. szept. 16. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
81%
Igen, én is szoktam úgy.
2019. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ruházati boltban dolgozom, múltkor mezítláb jött be egy nő, nap végén csak miatta fel kellett mosnunk az egész üzletet, mert mindenhol ott volt a retkes láblenyomata... Mégis hogy lehet valaki olyan igénytelen hogy így megy be bárhova? Még nyaralás során se megyek be úgy sehova hogy mezítláb... Sőt bikiniben sem, még a vízparti bárokba, kajáldákba sem
2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%
Én már mentem le a sarki kisboltba mezitláb pizsamában reggeliért.
2019. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Tiszta retek lenne utána a lábam, csomó idő lenne letisztítani. Egyszer sétáltam haza mezitláb egy középsulis rendezvény után, mert nem bírtam már tovább a cipőmben. Max egy kilómétert mentem úgy, de szétment a harisnyám talpa ami alá egy csomó minden "bemászott" (kavics, fadarab stb), forró volt a talaj, nem győztem kerülgetni az üvegdarabokat, különböző trutyikat, csikkeket. Mire haza értem, a talpam fekete volt, a lábfejem szürke. Kb egy óráig mostam, de még akkor sem lett teljesen tiszta, sajnos nem sikerült mindent kikerülni, és pár helyen valami ragacsos szutyok maradt a talpamon, amiket le sem tudtam mosni, kb 2-3 nap alatt kopott le róla. Akkor megfogadtam, h soha töbnet nem lesz ilyen, h cipő nélkül mászkáljak a városban. Egyedül strandon homokban szoktam mezítláb lenni, esetleg néha parkban, ha szép a pazsit, akkor azon megyek pár lépést, bár ott már parázok a kutyagumitól. Esetleg vastagabb zoknival egy fokkal jobb lehet talán, de általában az olyan cipők szívatnak meg, amikhez nem veszünk zoknit, max harisnyát, vagy mezitláb..

Én nem is értem azokat a csajokat, akik így mászkálnak, mert azért néha én is látok ilyet a városban, iskolai ünnepség után, vagy hajnalban buli után... És hát számomra elég furcsa, h amúgy tökre igényesnek kinező csajszik csinálják ezt, ami szerintem kicsit kiábrándító. Én pl biztos nem engedném be hozzám így az ismerőseimet, max csak miután letisztította a lábát.

Ilyen jellegű fogadásba nem mennék bele, mert semmi értelme, nyilván, nem egy olyan dolog ez, amihez hű de nagy bátorság kell, viszont annál sokkal büszkébb vagyok a lábaimra, minthogy ilyesminek tegyem ki őket feleslegesen...

2019. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagány a csaj :) Én is szeretek mezítláb mászkálni az utcán, nem olyan nagy dolog.
2019. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Én általában mezítláb megyek a boltokba a leghidegebb téli napok kivételével. Tehát lábbeli nélkül.
2019. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

12-es, ha bármilyen lábbeliben ment volna be, ugyanúgy, (ha nem jobban) bevitte volna a koszt.

A mezítlábasoknak minden nap akár többször is alaposan meg kell tisztítaniuk a lábukat.

Míg a cipősök a cipőik talpát a legritkább esetben tisztítják alaposan.

Ez nem igénytelenség, hanem stílus. Van, akinek így kényelmes. És sokkal egészségesebb is a legtöbb szempontból.

2019. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%
Stílus :D
2019. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Stílus igen. De gondolom Te képtelen vagy elszakadni a begyepesedett sztereotípiáktól, ami a mezítlábasságot az anyagi és szellemi mélyszegénységgel azonosítja.
2019. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezek csak hülye társadalmi elvárások, hogy nem lehet.
2019. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!