Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti tudtok magas sarkúba...

Lányok ti tudtok magas sarkúban és flip-flop papucsban autót vezetni?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé küzdelmes dolog :( a flip-flop papucs olyan mintha mindig le akarna csúszni a lábamról a magas sarkúban meg nem tudom érzékelni a pedált . Lehet hogy kinevettek , de rengetegszer szoktam emiatt mezitláb vezetni . Ti hogy csináljátok ? Ja persze kézi sebváltós kocsitól beszélek .

2019. aug. 17. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Papucsban nem tudok, csúszkál benne a lábam.

Minden más zárt cipőben szoktam és tudok is, legyen az sportcipő, szandál vagy magassarkú. A lényeg nekem, h fogja a lábam és ne essen le róla.

2019. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Papucsban, cipőben, szandàlban, csizmaban tudok. Magassarkút nem hordok, menni se tudnék benne, nem hogy vezetni.
2019. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Papucsban tudok, de nekem is csúszkál a lábamon, ezért ha megoldható, nem abban teszem. Magassarkúban nekem nem megy.
2019. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem is lehetne papucsban és magassarkúban vezetni pont azok miatt amiket írtál...
2019. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Aki papucsban vezet, azt jól fejbe verném egy szívlapáttal.

Jössz velem szembe és lecsúszik a lábad a pedálról mi? Idióták.

2019. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Papucsban nem, de barmi masban tudok...ha epp papucsban vagyok, akkor en is inkabb mezitlab vezetek...:)
2019. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mezitlab vezetni a legjobb, meg apamtol lattam.

Egyik volt kolleganom nagyon rutinosan vezetett magassarkuban, valahogy lefektette a sarkat, igy a cipo sarka gyakorlatilag a pedal ala kerult. De eleg fura volt.

2019. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 subrette ***** válasza:
100%
Egyiket sem tartom biztonságosnak, mert elmozdulhat és nem tudom kezelni a pedált. Ha ilyen van rajtam, mezítláb vezetek.
2019. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Jó is lehet azokat a koszos pedálokat, meg mocskos szőnyeget mezítláb taposni, utána meg belebújni retkes lábbal a magassarkúba és betipegni a tárgyalásra. Váltócipőt már rég feltalálták, jó reggelt.
2019. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Papucsban nem próbáltam, de nem is szabadna elvileg. Nagyon könnyen lecsúszik a lábadról, a lábad meg a pedálról, és már meg is van a baj.


Rendes, zárt cipőben nincs ilyen gond, még akkor se, ha van valamekkora sarka a cipőnek. Magas sarkúban vezettem már néhányszor, amikor úgy adódott, bár azért nem ez a jellemző persze.

2019. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!