Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy 50 éves férfi...

Ciki ha egy 50 éves férfi piros bőrcipőt hord?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 20:33
 1/8 anonim válasza:
NEM
2019. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A következő kérdésed mi a franc lesz? Ciki, ha egy 50 éves férfi bemegy a Spar-ba? De most komolyan...
2019. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen. De ha az alsóbb régióból jöttél, vagy b..zi vagy, akkor nem.
2019. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem jártál Olaszországban, ugye? Különben nem kérdeznéd. Tök menő, ha valaki nem az unalmas barna és fekete színeket váltogatja. Az én szomszédom, aki egy talpig elegáns, hatvan körüli férfi, rendszerint bordó, meg citromsárga nadrágban indul dolgozni reggel, én meg nem győzöm csodálni, hogy milyen stílusos. Errefelé nem félnek a színektől, mondjuk itt kevés a tahó is, akik rögtön b_zizni kezdenek. Bár szerintem Magyarországon is egyre nyitottabbak, sajnos ezen az oldalon mintha koncentráltabban lennének, ne ijesszenek el.


Itt egy kis inspiráció, hogyan hordd stílusosan: [link]

2019. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem 25 éve még az öltöny miatt is beszoltak az aluljároban. persze tahok
2019. szept. 18. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha b@..zi,vagy cigány vagy akkor nem ciki.
2019. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én semmihez nem illő, ripacskodásnak tartom, ugyanúgy nem való egy huszonéves feminin melegre se, ez nem erről szól. Öltözzünk színesebben, rendben, de ez ne azt jelentse, hogy világít az ember a hülyeségtől.
2019. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akárhány éves is, gáz.
2019. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!