Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! Mi a véleményetek azokról...

Nők! Mi a véleményetek azokról a fiatalabb 20 év körüli nőkről akik nem hordanak melltartót és látni lehet a ruhájuk anyagán keresztül a mellbimbójuk formáját is?

Figyelt kérdés
Már több ilyet is láttam, szerintem nagyon igénytelen és ízléstelen így öltözködni. Nem is tudom mi a céljuk ezzel, a pasik figyelmét felhívni, vagy egyszerűen nem érdekli őket az egész és így öltözködnek?
2019. szept. 20. 19:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez mindenkinek a sajat dontese, engem speciel egyaltalan nem erdekel.
2019. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hordok,kivéve pár alkalom egy év.Nem szeretem,nincs rá szükségen,télen is megnéznek kabátban is.Nagyon átlatszót nem szoktam felvenni.
2019. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Az igenytelenseg tudod mi?

Az nagyon nem itt kezdodik.

Nem hordok melltartot mert kenyelmetlen, halisten nem lognak a melleim nem kell melltarto ahhoz, hogy szep formaja legyen, azt meg pont letojom az emberek mit gondolnak, nekem igy kenyelmes.

Nem gondolnam magam igenytelennek, mindennap tisztalkodom rendesen, nem vagyok budos, nem zsiros a hajam, nem szakadt budos koszos ruhakban jarkalok.

2019. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy elég saját döntés. Én kénytelen vagyok hordani, mivel egyszerűen kényelmetlen C/D-s mellekkel melltartó nélkül rohangálni a városban, de nem nagyon nézegetem másoknak a mellét, ezért csak a nagyon kirívó eseteket veszem észre. Na amikor tényleg átlátszó ruhát vesznek fel a nők, egy atlétát vagy kis toppot alá vehetnének, illetve bizonyos méret fölött minden átlátszik, de ha nem feltűnő a melltartó nem viselése, nekem semmi bajom a dologgal.
2019. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
joguk van nem hordani vagy azt hordani amit akarnak. nem igénytelen. ha nem lennének férfiak a Földön, szerintem semelyik nő se venné magára önként a kalodákat... én legalábbis biztos nem. csak ugye norma és elvárás, hogy egy "magára vmit adó" nő visel melltartót. égetném az összeset :D
2019. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Ez mindenkinek a sját dolga,én nem tudnék nélküle utcára menni.
2019. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%
Én pasiként is azt mondom rá, h gáz. Nem az, h nem hord melltartót (nyáron én se hordok mindig alsó gatyát), hanem az, h ezt úgy teszi, h latszanak olyan testrészei, amiknek nem feltétlenül kellene. Szerintem egy női mellbimbó nem utcai "mutogatásra" való... Legyen melltartó nélkül, ha neki úgy kényelmes, de valahogy oldja meg, h ne látszódjon a bimbi, mert szerintem úgy már nagyon gáz, és közönséges. Persze mindjárt majd jönnek itt azzal, h nem is gáz, meg nem direkt csinálják, nem lehet ezzel mit kezdeni... Nos erre csak egy valamit mondanék: tevepata lényegét tekintve ugyanaz a kettő, szóval, ha a tevepata gáz (szerintem is az) akkor az, h a bimbi üt át a ruhán mar miert ne lenne az?!
2019. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Irigylem őket, nekem nincs hozzá önbizalmam.
2019. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%

Ha nincs szinte derékig kivágva a felső, meg nem olyan lenge, hogy akár a kar felől , akár felülről be lehetne látni, és a felső anyaga sem átlátszó, akkor nem tök mindegy, hogy van-e alatta még más vagy sem?


Pláne ha nem is lóg a melle, hogy tartani kelljen, akkor minek?


Férfiaknak is van mellbimbójuk, mégse tesznek semmit, hogy véletlenül se domborodjon ki annak formája...



Tudod mi az igénytelenség mell témában? Amikor nagycsöcsű nők mindenáron belesúvasztják azokat a tőgyeket szoros és vastag melltartókba, szóval látszik, hogy ha nem lenne rajtuk a melltartó, akkor a hasukig lógna... És persze a mellbimbójuk még épp benn a tartóban, de viszont a többi kint van, ráadásul teljesen kivágott blúzt/pólót/ akármit vesznek fel hozzá, és gyakorlatilag kirakatban van a fél csöcsük. Na ez az igénytelenség. Ez ráadásul látványban olyan, mintha egy pucér s.gg lenne a mellkasukon. Szánalmasak....

2019. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak elértünk a nagymellűek szidásához.
2019. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!