Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lesz az öszi ruhatárad?

Milyen lesz az öszi ruhatárad?

Figyelt kérdés
Tudom korai a kérdés de teljesen új ruhatárat kell vennem így már most elakarok kezdeni őszre vásárolni egy ruhám sincs 50% tönkre ment 50% kifogytam. Mik azok a darabok ruhák!cipők!kiegészítők amiket érdemes lenne beszereznem? 23 éves vagyok homokóra alkatú kicsit teltebb. Főiskolára járok és közgadászként dolgozom. Van valami oldal ahol összeállításokat tudnék nézegetni? Előre is köszönöm:)
2010. júl. 15. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

google.com

lookbook.nu

google.hu

cotcot streetfashion

google.com

google.hu

2010. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gratulálok a fogyáshoz!! :)

azért kérdezed, mert a divat szerint szeretnéd az új ruhatárat vagy csak egy alap ruhatár az őszre? mind a kettőben tudok segíteni, csak nem akarok fölöslegesen dolgozni:)

2010. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapruhatár a fő de szeretnék pár trendi darabot amivel nem fogok mellé.
2010. júl. 16. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Faremer+felsők :)
2010. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Alapdarabnak mindenképpen egy jó szabású, az alkatodnak megfelelő farmert ajánlanék. Arra ügyelj, hogy a farzsebek nagyjából középen legyenek, közepes méretűek, mivel ha másként van, optikailag nagyítani fogja a feneked.

Mivel azt írod, egy kicsit teltebb vagy, ezért a mell alatt húzott felsők az előnyösek, mondjuk apró mintákkal. Az egyszínű és egyszerű szabású felsők nem túl jók, mert még jobban kiemelik a hurkákat. Egy hosszú sál/kendő jól jöhet, mert nyújtja az egész testedet. Kabátból, ha veszel, ne válassz túl rövidet, illetve túl hosszút sem, szerintem egy fenéknél végződő, derékban övvel/csattal/bármivel rendelkező darab megfelelő lehet.

Egy fekete pólóba megéri befektetni, mert slankít, és ha jó szabásút veszel, akkor sokoldalú felsőként tekinthetsz majd rá. Remélem, hasznosak az ötletek! Jó vásárlást! 14/L

2010. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!