Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Késő őszi-téli biciklizéshez...

Késő őszi-téli biciklizéshez milyen ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jó helyen járok, de végül is öltözködés ez is. Szóval a hideg ellenére sem szeretnék felhagyni a kerékpározással, felvenni ehhez azonban már nem nagyon van mit. Úgy gondolom, annak sincs értelme, hogy magamra aggatok 600 polárfelsőt, mert egyrészt kényelmetlen, másrészt meg beleizzadok öt perc alatt, aztán csak a megfázás van. Fontos, hogy ne legyen kinn a derekam! Hát meg ilyenek... ki mit tudna javasolni? Köszönöm előre is.
2011. okt. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A válasz engem is érdekelne. Bár én délután, 7 előtt megyek el tekerni, mert nem akarok sötétben kinn lenni, akkor meg ugyebár még hidegebb van. Én rajtam egy topp szokott lenni, egy rövid ujjú póló, meg egy pulcsi, és egy melegítőgatya, hosszú zokni, és most már sportcipőt vettem fel, a tornacipőbe már fáztam. Az elején így is fáztam, de aztán utána már nem. De ha még hidegebb lesz... mit vegyek, vegyünk fel? :(


16/L

2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen problémám, és sokan mondták hogy legjobb ruha ami a derekadat takarja az egy egyberészes ruha. Régen amikor még 13-14 éves voltam akkor bringázásnál főleg ha hideg volt akkor mindig tornadresszt vettem alá mert az arra jó volt hogy ne fázzak fel, természetesen vettem már fel egy jó hosszú pulcsit is amit alaposan betűrtem de nem használt mert mindig felcsúszott ezért volt jó a dressz. Amióta motoros barátom van akkor megkaptam az egyik régi derékmelegítőjét ami nem olyan drága de abból sem ilyen bóvli valamiket kell venni amit sima ruha alá vehetsz hanem amit kimondottan motorozásra az nagyon jó imádom mindig azt veszem fel. Egyébként kerékpáros dresszeket is lehet kapni de az is csak úgy ér valamit ha ráöltözöl főleg ilyen hidegbe. Amit javasolni tudok egy vastag melegítő nadrág vagy cicanadrág ami rugalmas és könnyen mozogsz benne és egy vastag sportcipő, pulóvernél egy vékonyabb cipzáros de legyen alatta is valami vastagabb de annyira hogy azért tudjál benne mozogni. Bocsi hogy ilyen hosszú lett 20/L
2011. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például nagyon fázós vagyok, de nem szeretem abbahagyni télen sem a bringázást. A 600 polárfelső nyilván nem jó, kell speciális lágáteresztős felső. Jó a body, ami védi a derekadat, fontos a szélfogós nadrág, a kesztyű, a sapka és a harisnyanadrág (ha úgy adódik, akkor több is egymásra)!
2011. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj na várj, mert én fiú vagyok! Ránk is készül badi? :-)
2011. okt. 17. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Vicces, de én már láttam férfi body-t.

Olyan, mint egy atlétatrikó és egy alsógatya összevarrva!

2011. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!