Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú férfi kabátot...

Milyen márkájú férfi kabátot vegyek 35 évesen? Nem követem sem a divatot, sem a minőségről szóló infókat.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy jó télikabátot, 35 éves férfi vagyok.

Fogalmam sincs, mik az elegáns, vagy éppen menő, minőségi márkák jelenleg.

Nagyon szeretem stílusban a sportos, hegymászós jellegű kabátokat. Maximum 60-80.000 Forintot szánnék rá, de az sem baj, ha nem maxoljuk ki ezt az összeget.


Ami tetszeni szokott a metrón a férfitársaimon, az általában a Jack Wolfskin kabát.


2019. szept. 21. 16:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Én a Dechatlonban néznék körül. 30-ért már szuper kabátok vannak.
2019. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ket evvel alattad jarok, de az izlesedet abszolut osztom. Szamomra a Jack Wolfskin az egyik abszolut kedvenc. Nehany egyeb gyarto, amik kozott en meg szetneznek az a The North Face, Patagonia, Columbia. Szertintem barmelyikbol kijon egy jo kabat a keretedbol.
2019. szept. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A The Nort Face-ről el is feledkeztem. Egyébként nagyon szeretem a softshell dzsekiket.


Olyan szempontból is szól ez a kérdés, hogy férfias-e egy softshell dzseki?


Szoktatok színes dzsekiket választani? Most egy Hervises, kékeszöld Kilimanjarom van, de ez már vékony volna 0 fok alatt.


Valószínűleg Jack Wolfskin, vagy The Nort Face lesz a befutó.

2019. szept. 22. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!