Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi a kedvenc bugyi...

Lányok! Mi a kedvenc bugyi márkátok és fazonotok? Fontos a márka?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyáltalán nem számít, olyat veszek, ami kényelmes. Úgyse nézi senki, mert nincs párom :D
2019. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tezenisben veszem őket.
2019. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Tezenis, a lezervagott tangakat es francia bugyikat szeretem a legjobban. Mikroszalas vagy pamut.
2019. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben illetve az Intimissiben veszek fokent tangakat de van par francia bugyim is
2019. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sloggit szeretem. Nekem ez a legkényelmesebb. Van belőle francia, normál, tanga és csipkés is
2019. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Victoria s'Secret. A fazon változó,minden fajtából van. Nem fontos,de megkedveltem.
2019. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem a legtöbb H&M-es, de szeretem a Calvin Kleint is. Meg én nagyon szeretem a Women's Secretből a basic kollekciónak a magas derekú bugyijait, nagyon csinosak és kényelmesek. A kedvencem egyébként a Calvin Klein férfi alsónadrág. Nem vicc.


Fazonra a rövidnadrágos vagy francia fazont szeretem, amit nem nyel be a s-ggem.


Amúgy a márka nem fontos, szerintem, pl. volt már drágább, de nekem nem kényelmes bugyim (pl.Tommy Hilfiger, Intimissimi)

2019. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy a márka.

Pamut, sortosnak nevezett fazonút szoktam venni (de igazából ez is francia), mostanában leginkább a Tescoban, de igazából mindegy.

2019. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Márka az nekem mindegy. A francia fazon a favorit.
2019. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kínaiban veszem őket vagy a piacon, szóval gondolhatod... :D
2019. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!