Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok kínai áruházakban...

Ti szoktatok kínai áruházakban vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért és milyen ruhákat vesztek.

Én régebben szerettem ott vásárolni, de mára olyan áron adják a ruhákat, cipőket, mint egy jobb butikban, boltban, de minőségileg viszont elég rosszak.

Szerintem a mai fiatalok meg már egyáltalán nem járnak oda vásárolni. Ráadásul az áru is szinte ugyanaz, addig a polcon van, míg valaki el nem viszi, kevésbé követi a divatot.

Ti hogy vagytok ezzel?

Kort és nemet is írjatok lécci.



2019. szept. 22. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de valóban drágábbak lettek. A jobb minőségűek azok mondjuk megérik, de jól meg kell nézni mindenhol az anyagukat!
2019. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel majd mindent Kínában gyártanak, így nehéz nem olyat venni.


Szoktam. Főleg melltartót. Néha ruhát is. Van, hogy sikerül kifogni jó darabokat,de az árak valóban növekedtek.


A török ruhák érdekelnek jobban,de nem tudok olyan boltot vagy webáruházat, ami kifejezetten azt árul. Van 1-2 török gyártású ruhám, egész jó anyaguk van.

2019. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 igaz, nekem is vannak török felsőim és szeretem őket, sokkal jobb minőségűek , mint a kínai és olcsóbbak is voltak
2019. szept. 22. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásárolok kinaiban,sosem tettem.Nekem annyira idegenek voltak azok a ruhák amiket kinaiban lehetett venni.Ezek az iszonyat neon színek,gusztustalan anyagok,arról pedig ne is beszéljünk,hogy általában rengeteg fake cuccot árulnak.Amíg a szüleim ruháztattak H&M és társai boltokból öltözködtem,mostmár,hogy saját magam intézem ezt,magasabb árkategóriájú boltokban vásárolok.
2019. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ritkàn vásárolok kínaiban. Ha még is betérek akkor max zoknikat szoktam venni, mert elég jó àron van.

Bàr való igaz, hogy nagyon felmentek az árak.

Az ok amiért nem szeretek kínaiban vásárolni: nem tetszenek a ruhàk kinézet és kivitele. Túl csicsásnak gondolom őket.

Illetve magasabb nő vagyok az àtlagnàl, ès nem talàlok magamra jó meretet.

Pl: a nadràgok boka villantósak.

2019. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Zoknit, harisnyát és ilyen sport nadrágot szoktam. A ruhák amellett, hogy nem tetszenek mert mind feliratos meg csillogó, általában nagyok rám, még az s-es is. Régebben vettem ott nadrágot, mert abból volt jó méret de ma már olyan drágák lettek, hogy akármelyik plázás üzletben annyiba kerül, inkább ott veszek leárazva.
2019. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó elkeseredésemben szoktam benézni ilyen helyekre. Valahogy mindig megbánom a döntést és üres kézzel távozom onnan. Általában jó gyorsan.
2021. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!