Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek melyik a kedvenc...

Benczra kérdése:

Nektek melyik a kedvenc ruhaboltotok? Szerintetek hol érdemes ruhákat venni? Vagy jók a piaci illetve kínai ruhák is?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én az Orsayt és a Tally Weijlt szeretem a legjobban, cipőből Deichmann, CCC. Kínaiban is szoktam venni ezt-azt, nálunk a helyi olcsó és ahhoz képest sokat bírnak a cuccok (persze nem Gucci minőség, de nem is azt várok).
2019. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
H&M, C&A, CCC, Deichmann. Én ezekben vásárolok. Ezek sem "luxusmárkák" de azért jobb, mint az echte kínai.
2019. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Promod,blue nature,x-factory,néha a reservedbe is találok jókat.Van vásáros cuccom is jó minőségű.A kínai olyan árban van,mint a plázás.Cipő ccc,sebastiano,bercoini.
2019. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Orsay, ccc, deichman, és a dunapláza aljában meg a sugár emeletén vannak, náluk török és olasz ruhák vannak, noname cég, de a ruháik jók.
2019. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én általában Takkoban vásárolok, mert a városomban igazából nem nagyon van más, max. a kisebb butikok. Esetleg még Kikk, és a Tescoban is lehet jókat találni. Én ezekkel meg vagyok elégedve, nem rossz a minőség. Hát most ezt nem lehet megmondani. A piaci és a kinai ruha is lehet jó és rossz minőségű. De egyébként szerintem a márka nem számit, inkább a ruha minősége, illetve, hogy kényelmes legyen számodra.
2019. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Reserved, Springfield, Mohito boltok váltak be legjobban. Egyszerűen csak azért, mert ezekben tudok egyedül nadrágot venni magamnak. A többi bolt valahogy totál el van méretezve. Az XS-t nem tudom begombolni, az S-es meg már leesik és lóg. A fentebb említett üzletekben van rám való ruha ^^" persze megesik, hogy máshol is találok, de az kb csoda
2019. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Orsay H&M Chicorée Deichmann (ez nalunk Svajcban Dozenbach neven fut) CCC Vögele
2019. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Kifejezetten kedvenc nincs, egy kedvenc Hádám volt de sajnos tavaly bezárt. A pólóimat netről szoktam rendelni, az egyberuhákat és pulcsikat jellemzően Hádában veszem, nadrágot meg ahol találok megfelelő méretűt. Sajnos ezzel gondjaim vannak, mert nagyon vékony a derekam, keskeny a csípőm de a lábam meg izmos, szóval ami derékban jó, az általában nem jön fel a vádlimra. Ha találok megfelelő nadrágot, akkor megveszem ott ahol találtam, fast fashion boltban vagy kínaiban, nekem tökmindegy, úgy vettem észre hogy kb ugyanaddig tartanak. Cipőt kínaiban szoktam venni, nekem elég tartósak, illetve van 2 a H&M-ből, azokat is elég régóta nyúzom és még jók.
2019. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Vannak vintage üzletek amiket szeretek Pesten, azon kívül mango, reserved, néha zara vagy h&m de ezekbe mostanság nem mentem be.

A fast-fashion üzletekben is ki lehet fogni jó minőséget, meg borzasztóan gagyi ruhákat. Érdemes megfogni az anyagot, megnézni a varrást. De ez hogy meddig bírja egy ruha érdekes kérdés, hiszen az emberek többsége hamarabb megunja a ruháját mint az tönkremehetne.

2019. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kimondottam kedvencem nincs, én általában a fast fashion üzletekből öltözködöm.

Ott is ki lehet fogni tartós darabokat, amik több szezont is kibírnak. H&M, Orsay,New Yorker stb. Kínaiba ritkán járok,de ott is vettem már jó minőségű fehérneműt, strandpapucsot.


Cipőknél válogatósabb vagyok, általában a Deichmannból vásárolok hétköznapi viseletre lábbelit, de sportoláshoz már Playersroomba megyek inkább válogatni.


Viszont szeretem a New Yorkeres cipőket is, pláne leárazva, simán kibírnak egy szezon van hogy kettőt is,de azokat kutyázás céljára is vásárolom.

2019. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!