Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mennyire tartja helyénvalón...

Ki mennyire tartja helyénvalónak, hogy a használt alsónadrágjait odaadja a rokonoknak vagy idegeneknek hordani?

Figyelt kérdés
Én vagyok a furcsa, hogy ezt kissé gusztustalannak tartom?

2019. szept. 22. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat, en azokat bizony kidobom. Meg az elajandekozott gyerekruhak kozott se hagytunk sose alsonemut.
2019. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy egyesek odaadják, de van, aki fel is veszi?

Még egy hajléktalan, akinek szó szerint semmi más esélye nincs bármi ruhához jutni, annál megértem. De egy átlagember esetében nem is értem, hogy nem undorodik ettől valaki.

2019. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember ilyet nem csinál.
2019. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát idegenek alsónadrágjait nem hordanám. legjobb haverommal szoktuk egymás ruháit hordani. fordult már elő olyan, hogy kellett tőle kérnem kölcsön boxert, pl. strandon enyém vizes lett és nem vittem váltót, neki meg volt, meg egyszer buli előtt, de nála nem éreztem gáznak, meg amúgy is ki volt mosva, szal így nem az.

de egy idegen után nem hordanák, pedig ismerek valakit, akinek az Anyukája turkálóban vesz márkás boxereket neki. nekem furcsa, de nem szólom le, lehet nem telik nekik, de attól még jófej.

2019. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napközben?
2019. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig a turikban is árulják és hát maga a turkálók erről szólnak...
2019. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fujj.
2019. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért? Én is hordtam már a haverom alsóját és a zokniját is. (Természetesen kimosva). Szerintem semmi baj nincs ezzel, nincs senmilyen betegsége meg semmi.
2019. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is cseréltem már a haverommal boxeralsót ő az enyémet vette fel én meg az övét Szerintem semmi baj nincs ezzel
2021. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!