Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros fényes Hunter gumicsizma...

Piros fényes Hunter gumicsizma. Csajok hordtok/hordanátok ilyet? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ha tetszik, miért, ha nem miért nem?


Akinek van ilyene: kényelmes? A gumicsizmáról nem a kényelem jut eszembe. De ennyi pénzért elvárnám...


[link]


[link]


2019. szept. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Már kijártam az ovit, nem hordok gumicsizmát. Nincs az a dög kivitel, amiben elfogadhatónak tartanám.
2019. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Gumicsizmát oda hordok, ahová kell. És az nem a város.
2019. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tetszenek ezek a divat gumicsizmák (a jó minőségűek) , de szerintem nagyon megosztó dolog. (Falura fel ne vedd, mert körbe röhögnek.)

Szerintem szakadó esőben nem rossz választás (mindig minden cipőm beázott, hiába voltak minőségesek). Nekem más fajta van, de kényelmesnek nem mondhatnám. Egy idő után nehéz benne járni. Pl dombra fel vagy le kellemetlen mert bokánál nem hajlik annyira amennyire kellene.

2019. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En mindig szerettem volna ilyet, foleg az esos osz-tavasz idoszakra mert mindig beaznak a cipoim es felfazom tole.
2019. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen. Sőt, amit nagyon kipróbálnék az a bokazokni, Hunter hosszúszárú gumicsizma, és hosszú csőfarmer, autóvezetés közben...
2020. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jópofa, úgyhogy igen!
2020. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!