Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti ez a Louis Vuitton táska?

Eredeti ez a Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés

Régóta megvan, meg anyukám vette egy ócska piacon,de kiváncsi lettem hogy vajon eredeti vagy sem. Nem tűnik gagyinak de én nem értek ehhez. Itt vannak képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. szept. 24. 13:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem, ez fake
2019. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A származásából ítélve elég valószínű hogy gagyi.
2019. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hamis:

[link]

2019. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De, gagyinak tűnik. És még ha az “ócska piacon” adná is el valaki (ami tök nem életszerű) akkor is adná vele az eredeti dolgokat, amikkel bizonyíthatja, hogy boltban vette, nem egy másik piacon egy húzott szemű nénitől.
2019. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a varrást. Ha egyenes mindenhol, az öltések ugyanakkorák akkor lehet eredeti, ha ferde akkor hamis.
2019. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem eredeti,már a szegecseken látszik (meg abból,hogy egy ócska piacról származik).
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fake.
2019. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6, csak szólok, hogy àltalàban ócska piacon van a legtöbb eredeti. De gondoltam 2019-ben ezt nem kell már megemlíteni, hogy az ócska nem ócskát jelent.
2019. szept. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hamis. Az igazi borbol van,az hullamzik
2019. szept. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

“6, csak szólok, hogy àltalàban ócska piacon van a legtöbb eredeti. De gondoltam 2019-ben ezt nem kell már megemlíteni, hogy az ócska nem ócskát jelent.”


Dehogynem, ha luxuscikkekről van szó. Előtted van a kép, hogy a milliomos lánya fogja a háromszázezres táskáját, és a panelből szabadult asszonyoknak árulja tízezerért? 😂

2019. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!