Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit erhet egy eredeti...

Mennyit erhet egy eredeti louis vuitton kezipoggyasz (keepall) használtan?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék hogy mennyit érhet lv kézipoggyászom , igazábol úgy 8-10 éve kaptam barátnőmtől olaszországból az lv szaküzletéből de most mégis el szeretném adni mert 2 alkalomnál többször nem használtam így közel 10 év alatt ! Mielött jönnek az olyan kommentek hogy te hülye nézd meg a jófogáson meg vaterán nem , nincs egy ilyen hírdetés se (amik mg vannak azok hamisítványok 40ezerért) . Kérem az írjon aki ért ezekhez :)

2018. júl. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg neten az eredeti táskák árát. Ha valóban kétszer használtad csak, akkor elvileg hibátlannak kell lennie.

Tudod valamivel igazolni, hogy valóban igazi?

2018. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő :

Sajnos nem kaptam hozzá számlát mert ugye ajándék volt , doboza elkeveredett költözés során de természetesen akit komolyan érdekel azzal elmegyek az andrassy úti louis vuitton szaküzletbe és bevizsgáltatom :)

Vettem már így gucci táskát hogy találkoztunk az andrássy úti gucci elött és ott megmondták pikk-pakk hogy eredeti., úgyhogy ez nem probléma !

2018. júl. 8. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom: prstg.hu

Hanyas Keepall? Az nem mindegy azért! Damier? Monogram?

2018. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő !

Köszönöm válaszodat , kérdésedre válaszolva : a táska 55size és monogramos :)

2018. júl. 9. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Tartozik hozzá hosszú pánt?
2018. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Illetve mennyire van beérve a bőr? Ha van hozzá hosszú pánt, és valóban tökéletes allapotban van, akkor 330 körül simán elmegy, ha nincs pantja, akkor 250 körül. De csak akkor, ha hibátlan állapotban van.
2018. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kommentelő !

Igen , van hozzá vállpánt ! Ha a bőrcsíkokra gondolsz a szélén és a fülre bőrként akkor nincs úgy beérve mint ahogy láttam interneten mert nagyon keveset volt használva ugyebár ! A táska teljesen hibátlan csak azt nem értem miért vannak foltok a bőrcsíkokon és a fülén ?!

2018. júl. 10. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nedvesség érte. Az eltűnik egy idő utan, ha besötétedik a bőr. A napfénytől hamarabb sötétedik! :)
2018. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!