Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Szerintetek normalis...

Lanyok! Szerintetek normalis ha egy lanynak csak egy farmerja van?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi van? Nekem csak egy:/ es mennyi idősek vagytok? En 8.-os
2019. szept. 27. 13:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%
Ha anyagi okok miatt nem engedheti meg maganak, hogy tobbet vasaroljon, akkor nem.
2019. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak, hogy csak 1 nadrágom volt(16 voltam konkrétan). 2-3 azért kellene szerintem. Már csak azért is, mert ha az az egy tönkre megy nem lesz másik.
2019. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Penz van ra de anyukám szerint "1000" farmerem van :/
2019. szept. 27. 13:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
14-17 éves korom közt kb. nekem is csak 1 nadrágom volt. Egyet kaptam, hordtam amíg tönkrement. Nem igénytelenségről volt szó hanem anyagi okai voltak sajnos. De sokat szenvedtem emiatt ebben a pár évben mert a combom összeér és ha kiszakadt a nadrág még akkor is abban kellett járnom.
2019. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki azt hord, amiben jól érzi magát. Én 14 évesen szerettem szoknyákat és olyan fehér nadrágot is hordani, ami nem farmerból volt.


29 évesen azért nemcsak farmernadrágom van. Imádom a szoknyákat is.

2019. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért legalább egy váltó nem ártana.
2019. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem,nekem 12rendes farmer színű farmerem van+van fehér és fekete is több fajta.Nyilván nem kell ennyi,de azért 3-4nem árt.
2019. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Mazlista 😌
2019. szept. 27. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy csak 1 farmer Ja van valakinek, NEM egyenlő azzal, higy semmilyen alsó részre való ruhadarabja sincs!

Évekig gyűlöltem a keményebb anyagú nadrágokat, így sem farmert, sem bársony nadrágot nem voltam hajlandó viselni, inkább a hosszú szoknyákat és a nyúlós sztreccs nadrágokat preferálták.

Aztán valahogy megjött az eszem (😅) és le is fogytam, így sokkal könnyebb volt annak idején “kényelmetlennek” titulált ruhadarabokat hordani. Rögtön felkerültek a palettára a farmerek, a vastagabb anyagú nadrágok, a hosszú mamiszoknyákat felváltották a jóval dekoratívabb minik és a shortok.

Kb. 15 farmerem van, de lényegesen kevesebbet hordok ezekből rendszeresen.

2019. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van amit iskolába szoktam hordani, 1 szakadt egy sima. Inkább a simát hordom.

Plusz még van kettő amit kiránduláskor hordok mert picit már kinyúlt.

2019. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!