Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Szerintetek normalis...

Lanyok! Szerintetek normalis ha egy lanynak csak egy farmerja van?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi van? Nekem csak egy:/ es mennyi idősek vagytok? En 8.-os
2019. szept. 27. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nekem 3-4 darab van, nem annyira szeretem őket. Inkább egyberuhát és szoknyát hordok. Szóval itt az is lényeges hogy miért van csak egy farmerja. Nem szereti, nem vagy nincs rá pénze.
2019. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2 melegito

1 alkalmi nadrag

5 szoknya

8 farmer

2 leggings

19 eves vagyok de mindig sok nadragom volt, idohoz, hangulathoz es esemenyhez merten.

Nyilvan ez sok, de 2-3 farmer a normalis szerintem, kiveve ha inkabb szabadido vagy elegans alsokat hordasz.

2019. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5 farmer, 9 színes.


Az, hogy egy van, csak azért "baj", mert ha azzal bármi lesz, akkor miben fogsz járni, amikor hűvös az idő? A baj szerintem anyuddal van, ha egy nadrág szerinte elég, próbálj meg vele beszélni (lehetőleg a szekrényed előtt), hogy csak egy darab van, és, hogy ez problémás.


18/L

2019. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek egy farmere sincs, utálja őket. Nem farmer nadrágja nem tudom hány van, biztos hogy több, mint ami kell. 😂Nekem farmerem az kettő van, de kb csak az egyiket hordom, a másik inkább csak tartalék. Nem farmer nadrágom ezen kívül 3-4 van, viszonylag sok szoknyát és ruhát hordok. Barátnőm 21, én 24 vagyok.
2019. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14 -15-16 évesen nagyon kevés ruhám volt . 2 farmerem volt , és 2 test nadrágom. A farmerokat utáltam ,mert nem pontos méreteimben voltak és ha tönkre mentek is hordanom kellett őket összestoppolva. A testnadrágokkal csak rossz élményeim vannak . Volt olyanom ami átlátszott , mikor észre vettem egyből kuka. Kiszakadt a másik utána az sem voltxd Utáltam e miatt anyámat , hogy csak kínaiból vásárolt nekem, minősíthetetlen ruhát azt a kettő farmert és egy cilőt , és 3 póló három felső , és könyörögve se kaptam semmit soha. De nem :D nem anyagiak miatt , csak lesz@rta azt , hogy nekem van e épp miben iskolába járnom vagy sem fázok e vagy sem télen. xd


17 -18 -19-20 . (Most 20 vagyok ) 17 -18 évesen elegem lett hogy ennyi ruhám van és anyám inkább nézné végig hogy pucéran megyek . Teszem a legjobbat hozzá télen is szinte nyári tavaszi öltözetben kellett járnom )eljártam nyári munkába (uborka szedés) minden egyes nyáron vért izzadtam , a tűző napon lemállott a bőr a hátamról hajnal négytől volt hogy este hatig , és megmutattam az anyámnak és a ki*@szott életbek hogy igenis olyan divatos leszek mint a többi lány , és minden pasi csak fordul majd utánam. Az első azonnyári 200 ezer forintonból frappáns kis ruhatárat raktam össze minden évszakra , és farmerom akkor legalább 15 darab , nem farmerom pedig legálább 10 darab lett. Egy pár év eltelt. Most 20 vagyok farmerom legaláb 44 , különböző színekben fazonokban , és stílusokban , egy kabát gyűjteményem és egy cipő gyűjteményem , és igen gyűjtöm a téli szvetter felsőket is, mert fáztam eleget 16 éves koromig , egész télen egy szál semmi felsőben.


Ne add fel drága , átérzem a helyzeted , mert engem ki is közösítettek e miatt és sokszor jegyezték meg hogy" ennek egy ruhája van " . Én kitörtem és igenis divatos , jól öltözött stílusos lány lettem 17 -18éves koromra aki minden nap másban járt és szinte az osztályomban én lettem a legelső aki mindíg elegánsan , alkalomtól függően csinosan öltözött fel, Az átalakulásom után sokan jöttek oda mindíg , hogy mondjam el hogy honnan vásárolok , segítsek ruhát választani stb.

Olyanok is akik hátam mögött addig ki csúfoltak . Próbálj meg nyárom munkába járni valahova az nagyon sokat segít! , fére tenni akár ha van zsebpénzed most is , bár azt kétlem hogy van ha a kedves anyukád sajnál rád egy darab ruhát venni ha tényleg alig van. Kitartás! Ha kell valami , menj addíg míg önerőből meg nem szerzed!

2019. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!