Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felháborító!? Miért nem lehet...

Felháborító!? Miért nem lehet D kosárnál nagyobb melltartót kapni?!

Figyelt kérdés

Hetek óta kajtatok, hogy találjak magamra melltartót illetve fürdőruhát! De gyakorlatilag sehol nem találtam D kosárnál nagyobbat, vagyis E vagy F méretezésűt! Ha netán akad, annak olyan a fazonja, hogy kötve hiszem, hogy megtart egy ekkora mellet. Illetve ezekhez minimum 90-100-as hát bőséget adnak! Na de kérem, csak 100 kilósan lehetnek nagy mellei az embernek?! Más is tapasztalt ilyet?!


Hol kanék magamra ,mondjuk egy 80 E-s melltartót? (nem 15 ezer ft-ért ha lehet....)


2010. júl. 15. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elnézést nekem is ez a problémám volt (80E) én a triumphba találtam magamnak, kínkeservek árán! amourette 300W fazon néven keresd, csipkemelltartó, vastagabb pántokkal és merevítővel. tökjól tart, egyáltalán nem fáj a hátam tőle és előrenyomja a melleket. nekem kerek melleim vannak és kinyomja (up to cup fazon!). Igazából az is felháborító hogy nincs olyan kinyomós ebből, push uppos. De ez nekem nagyon bejött.
2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem sok nőnek van ekkora melle. Ezért nincs pl. rövidebb szárú nadrág, vagy kisebb felső sem. Kínaiban nézd meg, ott mindig nagy méretek vannak.
2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem 15000 volt, hanem 6990
2010. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Mi a felháborító abban, hogy 80E-s mellre nincs push-up?? Hova akarod még push-uppolni???
2010. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem pushuppolni akarom, hanem olyan szép scarlett johanssonosra "kinyomni"..
2010. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Hova akarom még push upolni"?? Hát azért mert valakinek E-s melle van nem jelenti hogy úgy áll mint Pamela Andersonnak! Hát azé!!! Mert sajnos az ekkora cicik meg vannak ereszkedve, különösen szülés után. :( Csak tartson valamennyire, nem kell nekem pushup meg mittudom én. Amúgy a hátam csupán 75-ös..max 80. Mindig is nagy cicijeim voltak (D) de a baba után még nagyobb lett, nem húzódott vissza, ahogy sokaknak.

Triumph-ban jártam, 2 helyen is, nem volt :(

2010. júl. 15. 17:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne hari, de van 70DD-s melltartó is, és a DD az az E méret. Fehérneműboltok, New Yorker, H&M, sőt még Tescoban is láttam. Te eddig hol kerested?
2010. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pedig ez a triumph tényleg jó, lehet hogy rendelni is tudnának belőle...
2010. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
triumph, Calzedonia, intimissi, c@a, new yorker, és még sorolhatnám!! sehol nem láttam DD-s melltartót, hát még E-st!!! Elhiheted... végigjártam árkádot, Pólust, Premier outletet, és tudom is én még hol! amikor ott voltam nem volt!
2010. júl. 15. 18:05
 10/17 anonim ***** válasza:
De ne mondd hogy nem láttál, mert én is onnan vásárolok. Kb. 20 melltartóm van H&M-ből, 15 New Yorkerből, 70D-s és 70DD-sek. Mind push up és gyönyörűek. Járj gyakrabban, tuti találsz.
2010. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!