Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín ing jól áll egy fiún?

Rózsaszín ing jól áll egy fiún?

Figyelt kérdés
Főleg 14-20 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi. Mit szóltok ha egy 17 éves fiú rózsaszín inget vagy lila pólót hord?
2019. szept. 29. 14:48
 1/9 egycsészetea ***** válasza:
35%
Szerintem eleve nem néz ki jól egy srácon, főleg így a 21. században még ha nem is rossz indulatból de melegnek néznek sokan:)
2019. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyből jön az óvoda!

Egy szín amitől megváltozik a nemi beállítottságod.

Érdekes a pridén egy meleg sem volt rózsaszínben, inkább vegyes színekben tehát akkor a fekete is meleg szín.

Sőt a nők kék színben is homárkák mert a kék az férfi szín.


Kérdező!

Hagyd a beteg óvodás primitív begyöpösödött elmefuttatással megáldott embereket és azt vegyél fel ami neked tetszik!

Ha jól áll a lila vagy rózsaszín akkor viseld, legalább nem a szürke egyhangú “férfias” színekben pompázol és nem leszel fénymásolat.

2019. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
Azt hordasz amit szeretnél, de én férfiként SOHA nem hordanám.
2019. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

A nők egyre jobban elférfiasodnak, a férfiak meg egyre jobban elnőiesednek.


A rózsaszín azért is lányos szín, mivel maga a szín rettentően nagy érzelmességre is utal. A Barbie-babák színe és logója is inkább a rózsaszín.


Bocsi, nem férfias szín.

2019. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ing öregapádra való, persze a sármos, bőnadrágos, őszüllő-kopaszodó egzisztenciás urakra beinduló női nemnek nem lesz ellene kifogása, azzal tisztában vagyok. A színbe nem akarok beleállni, én nem ajánlgatnám, de nincs ellene semmi kifogásom. Csak találd meg, hogy passzoljon minden máshol, nehogy valami bohócnak álcázott paradicsommadárrá legyél.
2019. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nagyon meg kell találni a megfelelő páros színt és annak árnyalatát.


A rózsaszínhez férfin 3 dolog mehet:


1. Fehér alsó rész, ha az ing halvány rózsaszín:

[link]


2. Kékes árnyalatú zakó, figyelembe véve a rózsaszín árnyalatát:

[link]


3. Szürke zakó, szintén a rózsaszín árnyalatát is nézve:

[link]


Illetve még negyedik lehetőségnek marad, a hagyományos "fekete mindenhez megy" elv, de ahhoz csak akkor, ha erősebb rózsaszín, ami már magyarul is "pink", illetve a fekete is szaténos (vagy legalábbis sima, nem bolyhos) hatású.


.


Természetesen el lehet szállni a másik irányba is, amibe már nagyon beleszámít, hogy az illető ismert-e (megteheti hogy úgy néz ki ahogy), milyen a bőrtónusa, testalkata, magassága, haja, szőrzete.


Pitbullnak jól állt az erős rózsaszín ing, fehér öltönnyel.

Míg SnoopDogg megjelent már full rózsaszín szerelésben is.


Csakhogy Pitbull kubai, az ő termetéhez (kerek 170cm), a fehér jól megy, a bőrszínéhez pedig passzol a rózsaszín.

Snoop Dogg pedig 193cm, fullfekete, így jól kinéző kontrasztot adott neki a cucc.


.......


Szóval sok minden figyelembe kell venni ahhoz, hogy meg lehessen állapítani, valakinek jó-e a rózsaszín ing, vagy sem!

2019. szept. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzó tud lenni.


Ha látok egy ilyen pasit mindég örülök neki hogy végre nem egymásnak öltöztek...

Ettől leszel egyedi!

2019. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van CK... jól néz ki de inkább sötétebb. ::))
2019. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy az illetőnek milyen a bőrszíne, meg iyesmi. Én már láttam olyat akinek iszonyat jól áll, és olyat is akinek borzasztóan rosszul.
2019. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!