Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe illik menni szalagavatóra...

Mibe illik menni szalagavatóra vendégként?

Figyelt kérdés

A bátyámnak idén lesz a szalagavatója. 10.-es vagyok, még nem voltam sosem ilyen jellegű rendezvényen, nem tudom, mennyire öltöznek ki oda az emberek? Az megvan nekem is, hogy valami ruha kéne, de mennyire elegáns? Valami pamut, passzos is elég vagy legyen hosszú, csipkeruha? Hülyén néz ki, ha túlöltözöm a “szereplőket”? Vagy ez itt nem is lehetséges?


Akik jártak már szalagavatón vendégként, segítenének nekem egy kicsit?


2019. szept. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell estélyi, de valami szép, elegáns ruha.
2019. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csipke, nem akkora nagy durranás ez az esemény, főleg, hogy legtöbbször sportcsarnokban tartják. Valami elegánsabb, de nem estélyi.
2019. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Lehet, hogy felkér táncolni a végén, legalábbis nálunk az ellenkező nemű családtagokkal szokás egy kört táncolni, akkor csinosabb, ha lebbenős:

[link]


És olyan cipővel, amiben tudsz lépni;)

2019. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem a szüleidet kérdezed, ugyanoda mentek.
2019. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!