Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavatóra illik rózsát adni?

Szalagavatóra illik rózsát adni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most lesz a szalagavatója és rózsát szeretnék neki vinni (amúgy is mikor megyek hozzá, találkozunk minden alkalommal egy szál rózsát viszek) és mivel, hogy most 12.-es 12 szál vörös rózsára gondoltam és egy fehérre a csokor közepén. Vélemény?

2019. ápr. 4. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavatója most? Azt meg hogy?

Nem ballagni fog?


Nyugottan vihetsz rózsát! Tetszik az ötlet

2019. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltoltak valami miatt, mondjuk anyos azt mondta hogy nehogy valami nagy csokrot vigyek , hisz ez csak egy szalagavato nem ballagas😂
2019. ápr. 5. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak ballagáskor szokás a virág, szalagavatón nem. De ha kedveskedni szeretnél neki, akkor nyugodtan. De szerintem a csokrot tartogasd a ballagásra (végülis egy hónap múlva már annak lesz itt az ideje), most meg adj csak egy szál rózsát pl. meg valami apróságot.

Azt is inkább otthon, indulás előtt vagy ha hazaértetek, mert szalagavatón azért mászkálás meg táncolás van egész este, nemigen tudná hova tenni szegény a virágot, pláne nem egy egész csokornyit. Csak elhervadna meg széthullana, mire hazaértek vele.

2019. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki.
2019. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a segítséget mások is vittek virágot mondjuk rózsa is volt közte de az én rózsámnak is nagyon örült a barátnőm.
2019. ápr. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!