Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan hívják azt a fajta...

Hogyan hívják azt a fajta téli sapkát, aminek szemellenzője, azaz simlije van elől?

Figyelt kérdés
Nagyon praktikusnak tartom az ilyen sapkát, akár télen, akár ősszel, mert az eső, a hó nem esne rá folyton a szemüvegemre, ha éppen nincs nálam esernyő. De sajnos nem tudom, hogyan tudnék rákeresni, hogy megrendeljem. Ezért szeretném megtudni, a szabatos megnevezését, biztosan kapott valami nevet a köznyelvben. Eddig úgy oldottam meg néha a dolgot, hogy feltettem egy baseball sapkát, majd arra még ráhúztam egy akármilyen télisapkát. Ez otthonra, pl a kerti munkához vagy a faluba boltba fölmenni még csak-csak elmegy, nem esik az orcámba az eső, ha fújja a szél, de ilyen szerelésben pl utazni azért nem yo.

2019. szept. 29. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sildes férfi téli sapka...

[link]

2019. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sildes sapkának hívják.
2019. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha aliról rendeled, newsboy cap.
2019. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!