Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Hölgyeim! Mekkora...

Kedves Hölgyeim! Mekkora bőrdzseki kell nekem?

Figyelt kérdés
Mivel férfi vagyok, gőzöm nincs a ruha méretekről. Használt dzsekiben gondolkodom, nem biztos, hogy személyesen fel tudom próbálni. 185 cm, 105 kiló vagyok. Nem kigyúrt szekrény, nem is szétfolyt hájfej, inkább olyan átlag nagydarab muki. Köszi a válaszokat!

#ruha-méret
2019. szept. 29. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hölgyeid? Mi honnan tudnánk? Férfiakat kérdezz inkább ezügyben, mi nem sűrűn hordunk férfi kabátokat... Meg gondolom csak tudod, milyen méreteket szoktál hordani általában.
2019. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
... nézd meg, másik kabátjaid mekkorák... azért egy rántottát tudsz csinálni, ugye?
2019. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hú de ideges itt mindenki. Én sem járok női biciklivel, mégis meg tudom szerelni. (Ezen egy picit gondolkodni kell)
2019. szept. 29. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cica, nekem meg nőként fingom sincs a férfi ruhaméretekről. Tényleg kérdezz meg egy másik "mukit".
2019. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Mukikám, hogy jön ide a bicikli? Teljesen más kategória. Gondold át fordítva: ha 167 cm vagyok és 52 kg, akkor nekem mekkora női bőrdzseki kell? Válaszold meg akkor, ha ennyire okoska vagy.

Gondolom hordtál már kabátot az életed során, nézd meg annak a méretét, muki.

2019. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Mivel férfi vagy semmit sem tudz a ruhaméretekről? Mi köze a kettőnek egymáshoz? Nem a férfiasság jele hülyének lenni, ahogy az sem, ha más (nejed/anyád) öltöztet.


105 kilósan ehhez a magasságot azért van rajtad 15 kiló extra anyag (kicsit több), aminek mi az eloszlásáról sem tudunk semmit.

2019. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak primitív emberek, de azt nem gondoltam volna, hogy itt mindenki az. Segítek a biciklis példával, mert látom, hogy magas. Úgy gondoltam, hogy a nők jobban értenek az öltözködéshez, így a ruha méretekhez is. Pl a néhai feleségem tudta, pedig nem járt soha férfi ruhában. Én meg tudok női bicilkit szerelni, nem kell hozzá használnom, mert a szerelés ezen is u.a. És lehet, hogy hihetetlen, de nincs kabátom, mert nem vagyok fázós.
2019. szept. 30. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De a néhai feleségeddel együtt éltél. Látta a ruháidat. Mi nem.


És leírtad a lényeget, a bicikliszerelés ugyanaz nőin, férfin, a méretezés a ruhákon nem. Komolyan mondom, a női logikát csúfolják, mikor te azt hiszed, valaki látatlanban tudja a ruhaméretedet, csak mert puncija van.


A feleséged nem azért tudta a ruhaméretedet, mert nő, hanem mert a feleséged.

2019. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mondod valakire, hogy primitív,beszarás:D Felfogod, hogy a nőddel együtt éltél? Én is tudom, hogy a pasimra mekkora cucc

kell, de rád honnan tudjuk? De ha olyan egyértelmű, akkor miért nem válaszoltál, rám hanyas kabát kell??

2019. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!